Skip to Content

<

Community Celebration Event - Juré 2020

A cache by OyunkeThanka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 30 August 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

30 August 2020, 14:00 - 16:00

Velevážené kačerstvo, milí geopřátelé, kamarádi,

jak jistě víte, 3. května 2000 založil Dave Ulmer první keš na světě. Dnes se píše rok 2020 a hra Geocaching zažívá své 20. výročí. V současné době je ve světě více než 3 milióny keší a od roku 2000 na nich bylo zalogováno přes 642 miliónů nálezů. Tato hra by nikdy nebyla tak dobrá, kdyby nebylo tolik skvělých hráčů, kteří ji tvoří.

Přijměte pozvání na Community celebration event k oslavě dvaceti let Geocachingu. Přijďte jen tak posedět, popovídat si, potkat známé i neznámé tváře a užít si příjemné chvíle v kruhu komunity lidí, které spojuje stejná záliba.

Aby byla naše oslava něčím netradiční a veselá, dostavte se prosím v maskách. Ano, naše oslava bude maškarní. Inspirujte se třeba svým hráčským jménem, přestrojte se za ikonku své oblíbené kešky, vyjádřete svůj kladný vztah k nevyfouklým petkám či ammoboxům. Můžete ztvárnit pařez, budku nebo jinou oblíbenou skrýš. Vítána jsou samozřejmě jakákoliv další témata, a tak se už teď těším na pohádkové postavičky, různá zvířata a filmové hrdiny.

Sejdeme se v neděli 30.8.2020 na Biofarmě Juré, kde event potrvá od 14,00 do 16,00. Na místě je možné zakoupit drobné občerstvení, předpokládám, že legendární chleba se sádlem bude v nabídce.

Pro parkování svých geovozidel využijte místa pod kopcem, případně trochu vzdálenější parkoviště u Tescomy (viz waypoint) a nahoru se vydejte po svých. Své děti i pejsky mějte pod kontrolou.

Zájem o eventové CWG pište prosím do logu "Will attend".

 


Community Celebration Events - 2020

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2020. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.


Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.