Skip to Content

This cache is temporarily unavailable.

Markol.: Počkáme, ako sa situácia vyvinie. Nový termín určíme neskôr a dám vedieť.

More
<

PO STOPÁCH

A cache by Markol. Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 24 May 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

24 May 2020, 11:00 - 13:00


Tretieho mája roku 2000 vznikla na svete prvá keška a založil ju chlapík menom Dave Ulmer pri zabávaní sa so svojím GPS. Dnes sa píše rok 2020 a tým pádom zažíva hra Geocaching svoje 20. výročie. Momentálne je už vo svete aktívnych viac ako 3 milióny kešiek v 191 krajinách sveta, ktoré založilo vyše 361 000 aktívnych ownerov. Od roku 2000 bolo zalogovaných viac než 642 miliónov nálezov. Táto hra by nebola taká skvelá, kebyže nie sú okolo skvelí hráči, ktorí ju tvoria.

Tento event má rozdielnu ikonku než iné eventy, pretože je iného typu, a volá sa Community Celebration Event. Okrem oslavy samotného 20. výročia nám pripomína i to, že sme súčasťou geokešerskej rodiny a preto by sme to mali spoločne osláviť.

PROLÓG

Pozývame Vás na event, vďaka ktorému môžete spoznať známe a aj menej známe miesta našej krajiny. Chceme sa spolu s vami vybrať na zaujímavé miesta, ktoré si určite zaslúžia našu pozornosť. Určite aj vy máte svoje obľúbené miesto alebo miesta, kde sa už dlho chystáte, tak nám dajte tip a môžeme tam ísť spolu. Tešíme sa na stretnutia a objavovanie nových miest.

Koliba panoráma ako jedinečné miesto v Nezbudskej Lúčke, Vám ponúka nádherný výhľad na okolie Strečnianskej úžiny, vyzdobenú krásnymi pohoriami Malej Fatry..

Okrem výhľadu tu nájdete aj panoramatickú reštauráciu s ponukou slovenských jedál ako aj malým detským kútikom pre zabavenie detí.

Pre deti je tu množstvo podnetov na zábavu. Nájdu tu zvieratká ako kravičky,páva, kozičky, ovečky, húsky, mini prasiatka, lamu či poníka. 

Areál dopĺňajú aj malé rozprávkové domčeky, v ktorých bývajú Janko a Marienka s Ježibabou, Snehulienka a 7 trpaslíkov. Je tu aj domček na stračej nôžke, detský kolotoč, trampolína a detské ihrisko so šmýkalkou.

Stretneme sa 24.5.2020 na súradniciach eventu o 11:00 a event potrvá oficialne do 13:00. Program sa ešte upraví, ale na mieste je veľa možnosti, ako sa zabaviť.  KLasické swg však nečakajte, budeme mať špecialny event so specialnymi predmetmi.


Community Celebration Events - 2020

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2020. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.