Skip to Content

This cache has been archived.

Vylda: TAk to máme úspěšně za námi. A protože čas běží dál a krám jsem už zavřel, tak ho už jenom zbývá zbourat.
Díky všem za návštěvu!

More
<

2200

A cache by Vylda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, 10 February 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

10 February 2020, 19:00 - 20:00

Přesně 2 200 dní. To je šest let a osm dnů. Každý den. V každém počasí. Za denního světla i za tmy. Zdravej, nemocnej, po dvou i po čtyřech (hádejte čeho). Od T1 do T5, od D1 do D5. Streak!

Přijměte pozvání na malou oslavu 2 200. dne každodenního lovení krabiček – ať už malých nebo velkých, snadných či obtížných, v dolině, na rovince i v kopečku, ve zdravém, nemocném či poúrazovém stavu. Právě v pondělí 10. února to bude 2 200 dní, kdy jsem začal (bylo to 2. února 2014).

Sejdeme se 10. února 2020 v 19 hodin v restauraci Potrefená husa ve Starém Lískovci a pobudeme tady (alespoň já) minimálně hodinku (tedy do osmé večerní), ale spíš déle. Točí tady Staropramen a Hoegaarden.

CWG , prosím, objednávejte zápisem +2CWG nebo 2CWG, protože objednávky zpracuju automaticky. Pokud byste se odhlásili, dejte to vědět i v počtu CWG zápisem -2CWG. Díky.

Těším se na vás!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.