Skip to Content

This cache has been archived.

Vylda: Tak díky všem, kteří event navštívili. Byl jsem neskutečně nadšený, když jsem viděl skoro 40 kačerů na jednom místě - jak někdo poznamenal, rozměry skoro gigáč.
Díky moc všem za návštěvu. Já si to užil. A byl jsem moc spokojený.

More
<

Exkurze do pivovaru Starobrno

A cache by Vylda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 28 January 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

28 January 2020, 17:45 - 18:15

Exkurze do pivecu

 

Zdar ja sviňa, kocóři a kalósci. Tak ňák sem se flákal na ksichtobichli a ani nevím, jak se to sfóklo do kotrmelca, a už sem házel drát do teho našeho staropivca, kde smažijó jedinečnó a pro štatlaře jedinó glgačku: škopek.

A tak nějak sem dohókal a dal do holpecu, že by nás tam až 25 mohlo hodit čučku, jak se ten škopek griluje a jak to tam fachčí. Tož poslóchéte, cálovačka bude 160 kaček, ale krom exkurze je v ceně degustačka dvó škopků v Pivovarské (kde bude asi taky áfterpárty) a jedno kolco (ti co nechcó a pudó pali a ne do pivca, tak klasika, kolco za búra).

Scuka dáme v 17.45 na úvodkách na zahrádce hospy u škopkovodu, chvilu hodíme čekanku a zhruba o půl hoďky pozďéc povalíme do pivca. Zbytek může zapadnót do paluše a začít glgat škopek nebo lemtat brču, ale ne tak, abyste se na totáč zbořili! Fleků do pivca na čučku je dohókanéch 25, z čehož dvě só už pasé, bo só moje. Takže jich zbévá 23. No a kdo prvé loguje, tak valí dovnitř.

Rantále mě zacálujete dopředu na účet (160 Kč), takže hókéte do logu, jestli na tu exkurzu zakončenó degustačkó povalite. Já vám potom hodím cund toďky přes ten zdéší cundcentrum kam to zalepit.

Tak, to je všecho, bude to betálný, tož na tutáč doklapte!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.