Skip to Content

<

Black Friday 🐺

A cache by Mikin11 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 13 March 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

13 March 2020, 18:00 - 18:30

Tento Event je věnován prvnímu pátku třináctého v roce 2020. 

Niže je pro pobavení uveden seznam možných nástrah na tento den.

A protože se máme vyvarovat kontaktu s černou kočkou sejdeme se u Jošta v 18:00h a zdržíme se minimálne do 18:30.

Takže čeho se právě dnes, více než kdy jindy, vyvarovat, aby se nám neštěstí nekumulovalo:

1. Černá kočka 

Jedná se o nejčastější pověru. Věří jí 14 procent z nás. Černá kočka přes cestu má totiž znamenat smůlu, a to je pak lepší vůbec nevycházet z domu. Pokud kočka přes cestu přeběhne, je lepší se raději vrátit a volit jinou cestu.

2. Rozbité zrcadlo

Na to, že rozbité zrcadlo znamená 7 let neštěstí věří 5% Čechů. Dávejme si proto na toto pozor a pamatujme - zato, že máme křivou hubu zrcadlo nemůže a tudíž jeho rozbití nepomůže.

3. Rozsypaná sůl

Rozsypání slánky, nebo její převrhnutí má též nést 7 let neštěstí. Ovšem toto je snadno zažehnatelné tím, když špetku oné rozsypané soli hodíme přes své levé rameno.

4. Vykročení levou nohou

Nastavte si pro jistotu postel tak, abyste z postele vstávali nohou pravou. Vyjít totiž do dne nohou levou je velmi smolné.

5. Chůze pod žebříkem

Pamatujte, že pokud projdete pod stojícím žebříkem, neštěstí vás nemine. Takže si doma ukliďte všechny žebříky a cizím se vyhýbejte tuplem.

6. Kukačka a sýček

Tak kukačku ani sovu zřejmě denně neslyšíme nicméně pokud uslyšíte kukačku kukat, pak raději nepočítejte kolikrát zakuká, značí to prý kolik let vám zbývá na tomto světě. Pokud ovšem uslyšíte sýčka, značí to smrt ve vaší rodině. Pokud chováte sýčky, zalepte jim zobák aspoň dneska :) (Jedná se o vtip - poznámka pro ochránce zvířat.)

7. Víko od kanálu

Dnes v žádném, ale v žádném případě nevstupujte na víko od kanálu. Pro jistotu na něj nevstupujte ani nikdy jindy, nebo se neštěstí nezbavíte. (Třeba je to víko prasklé, nebo špatně usazené a ...)

8. Nevracet se

V žádném případě se dnes pro nic nevracejte. Každý návrat pro zapomenutou věc, nebo jen zkontrolovat vypnutí žehličky či sporáku prý nese smůlu. Ale opět, pokud se vrátíte, celou akci lehce zažehnáte  sednutím si na chvíli na židli.

9. Prádelní šňůra

Pod prádelní šňůrou dnes raději také nechoďte. Nestojí to za strach, že jste si něco pokazili.

 

 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.