Skip to Content

<

Bolesławiecki Dönerstag 2020

A cache by S_T_S_Team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 09 April 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

09 April 2020, 18:00 - 19:00

Pierwszy Dönerstag odbył się w roku 2007w Niemczech, gdzie geokeszerzy spotkali się w punktach dystrybucji kebabu w całych Niemczech – wszyscy w tym samym dniu. Pomysł stał się lokalną tradycją i odtąd co roku w czwartek odbywają się podobne spotkania. Sama nazwa Dönerstag to połączenie niemieckiego słowa Donnerstag oznaczającego czwartek oraz Döner czyli kebab.

Zapraszamy na spotkanie w miłym towarzystwie, podczas którego porozmawiamy o naszej pasji, wymienimy się travel bugami i drewniaczkami, oraz zjemy co nieco.

Zaczynamy o 18:00, kończymy o 19:00.

Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia w Istanbul Döner Kebap w Bolesławcu przy ulicy Rynek 38 (patrz koordynaty startowe). Ilość miejsc jest wystarczarczająca, ale jeśli frekwencja i pogoda dopiszą, kebaba można przecież zjeść nawet na zewnątrz :)

W okolicy znajduje się kilka parkingów - waypointy - są bezpłatne.

ZAPRASZAMY

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.