Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Community Celebration Event - Music Quiz

A cache by Vilnis & ... Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 01 October 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

01 October 2020, 19:00 - 21:00

Pasākuma dalībnieku skaits ir sasniedzis kulmināciju un reģistrācija tiek slēgta. Lūdzu nepievienot FI logus, jo telpā fiziski nebūs vietas. Ja kāds saprot, ka tomēr netiks, tad informējiet. Iespējams, kadam būs interese atnākt.

Registration for the event is closed due to lack of seats.

Sveicināti līdzatkarīgie!

Ir laiks sākt arī mūsu valstī svinēt mūsu hobija divdesmitgadi, kuru mums sačakarēja tas Ķīnas radītais vīruss, vai arī kā to sauc... Mana pārliecība gan ir, ka viņiem gadījās kļūmīte, kāds kaujas elements nedaudz izpurkšķēja uz āru un izslīdēja no redzesloka, lai aplipinātu visu pasauli. Gan jau valdības to piesedz un kādam ir arī interese šajā visā ko nopelnīt. Jā, ķeza liela, ceļot īsti nevar, bet - ik pa brīdim kāda valdība kaut ko atļauj un, šoreiz tas notiek mūsu valstī un ir iespēja tikties lielākā pulkā, protams, ja vien jums ir vēlme, nav bailes un ir griba nedaudz patusēt. Tā nu tas ir. Līdz tam esam nonākuši.
Ievada beigas. Tagad stāsts par pašu pasākumu.

1.oktobrī tiek atzīmēta Starptautiskā mūzikas diena!  Šo tradīciju 1975.gada 1.oktobrī ieviesa lords Jehudi Menuhins, aizsākot jaunu, UNESCO Starptautiskās mūzikas padomes rosinātu, iniciatīvu, kuras mērķis ir veicināt estētisko vērtību un mūzikas pieredzes izpratni, kā arī radošās apmaiņas iespējas Eiropā un pasaulē. Šis pasākums ir cieši saistīts ar šo vēsturisko dienu.

Protams, šis nav un nevar būt meet & greet pasākums pusstundas garumā. Te būs vismaz divas stundas nopietnas attieksmes pret mūziku. Viktorīna! Ar dažādām tēmām, vairākiem atbilžu variantiem, atšķirīgu atbilžu punktu sistēmu un vēl... Jāsaka gan, ka klasiskajā mūzikā nebūs jāiedziļinās, būs tikai dažādu žanru modernā estrādes mūzika. Daudz interesantu jautājumu un atbilžu variantu. Nāc un izbaudi to! Kurš pirmais atbild, tas saņem vairāk punktus. Uzvarētājiem, protams, balvas. Iespējams, būs arī kāds pārsteigums.

Diemžēl ir jābrīdina, ka vietu skaits ir ierobežots, tādēļ – kurš pirmais piesakās, tas arī piedalās. Telpas nav bezizmēra, tiesa, es neparedzu nenormālu tautas pieplūdi, bet tomēr…

 Pasākuma sākums ir 19.00 – līdz uzvarai. Un līdz ļer ļer beigām.

Līdzi jāņem uzlādēts viedtālrunis. Liela slodze nav paredzēta, bet, katrs pats vislabāk pārzina sava tālruņa akumulatora spējas. Ar viedtālruņa palīdzību varēs spēlēt šo spēli un atbildēt uz viktorīnas jautājumiem. Iespējams, noderētu arī spēka banka un vads. Elektrība pie katra galdiņa netiks pievilkta. Viktorīnā var piedalīties gan individuāli, gan ģimenes pulciņā (ja viens niks uz diviem cilvēkiem), gan arī savādākās grupiņās / komandās. Mans ieteikums tomēr ir spēlēt individuāli, nevis apvienoties lielās komandās.

Vēlos piebilst, ka mūsu pasākuma lieldraugos ir gan Beerhouse, kur notiek pasākums un kur esot lielākā alus izvēle, tāpat arī apgāds jeb grāmatnīca "Jānis Roze" ar grāmatām, kuras pasniegsim balvās dažādās nominācijās (jo, kas gan var būt labāks par feinu grāmatu tumšā rudens vakarā), kā arī boulinga (un ne tikai) centrs Bowlero. Būs iespējas bez maksas uzspēlēt boulingu, protams, ne tikai - kā es saku - ēst, dzert, padzerties - tas viss tur ir pieejams gan darbdienu vakaros, gan arī brīvdienās. Atliek tikai piedalīties pasākumā un censties uzvarēt, vai  arī iegūt kādu veicināšanas balvu. Vai tā būs pirmā vieta, vai pēdējā, vai ātrākā atbilde, vai vēlākā, to skatīsimies. Dāvanas, iespējas, atbalsts, palīdzība, draudzība, visu cieņu un paldies mūsu lieldraugiem! Mēs novērtējam un novērtēsiet arī jūs! Pats par sevi saprotams, ka GC RADIO arī nestāv malā un rūpējas par balvu. Ja kāds nezina, ko nozīmē GC RADIO, tad uzzinās to vakara gaitā. Atmiņas. Vēsture. Varbūt nākotne?

For English speaking geocachers: This event will be a music quiz in Latvian language. If you are visiting Riga, feel free and register as will attend. Maybe we will say some words also in English. Note – seats are limited, so, who register first, will attend first. Another note – you need fully charged mobile phone, because answers on quiz must be entered on your phone.

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2020. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.

 

 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.