Skip to content

<

Kačeři v lázních 2020 Community Celebration Event

A cache by Stumba Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 22 August 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

22 August 2020, 15:00 - 17:00

Dovoluji si vás pozvat již třetím rokem na odpolední setkání veškerého možného kačerstva i s doprovodem či rodinkami, vyskytujícího se momentálně v luhačovických lázních a okolí. Tentokráte dokonce pod "vlajkou" oslav 20. výročí vzniku geocachingu.

Sobota 22.8.2020, od 15 do 17 hodin

Ownera a logbook najdete v osvědčeném Hudebním pavilonu. Abychom však nenabourali případná opatření lázeňského areálu, rozložte si prosím návštěvu průběžně jak kdo dorazí. Není tedy plánováno hromadné zahájení či proslovy :-)

Následně můžeme ovládnout přilehlý lázeňský park, či zájemci dle libosti nedalekou restauraci a zmrzlinu, sdílet zážitky a poznatky, měnit CWG, TB a vše čím nás hra naplňuje.
Pro účastníky budou k dispozici eventové placky (nálepky), podle nichž se ve veřejném prostoru poznáme.
(Přemýšlím o možnosti dát je nějak k dispozici už během dne, když dorazíte dříve - máte nápad? Napište mi nebo do WA logu.)

Výroční speciální CWG doufejme budou, výroba však bude počtem na míru, tak v určitém okamžiku vyhlásím stopstav na objednávky. Logujte tedy WA včas. Budou vyráběny striktně podle WA logů (nikoliv WN), pouze 1WA=1CWG a výhradně pro účastníky eventu, ne na výměnu či obchodování.

Během dne bude publikována nová sada 5ti Labek + fyzická bonus cache s překvapením.

I letos bych vás vyzval, pokud máte zajímavý geocoin, se kterým se rádi pochlubíte, určitě vezměte s sebou.

Těším se na vás!

 

Hudebni pavilon

 


Community Celebration Events - 2020

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2021. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.