Skip to content

This cache has been locked, but it is available for viewing.
<

KoloCesty - Sedmihradsko

A cache by ptakopysk1 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 06 October 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

06 October 2020, 19:30 - 22:00

BESEDUJE: Robert Nový

KDE: v KD U Boudů

KOLIK25,- Kč / zalogování zdarma

CO ZA TOCWG z archivu ownera, CWG/TB/GC směnárna, dobrá nálada .... 


V březnu nám virus zabránil v konání eventu, nyní v náhradním termínu se vracíme k tématu :-)

Nyní platí hygienická opatření, především nošení roušek, která je nezbytné na akci dodržovat. Věnujte pozornost pokynům organizátorů, přijďte včas a buďte tolerantní.


Event je pořádán sice kačery pro kačery, ale vzhledem k zajímavosti témat umožňujeme i účast mudlů, tak se nebojte vzít i nelovící kamarády.Sedmihradsko, známé také jako Transylvánie (rumunsky Transilvania nebo Ardeal, maďarsky Erdély, německy Siebenbürgen) je historická země rozkládající se v dnešním Rumunsku.

Upozornění: Téma eventu bude pojato velmi netradičně!  Kdo v loňském roce měl problém rozdejchat Michala Koláře, tak toto téma již vůbec nepřežije :-) Promyslete tedy, zda je toto téma a přítomnost na eventu únosná ! :-)


Robert Nový

Robert Nový se zabývá již od dětství několika obory lidského bádání (zkušenosti s duševními schopnostmi a klinickou smrtí, historie, mineralogie a teorie astrofyziky, k čemuž v důsledku duchovních prožitků a změn niterného vědomí přidává sanskrt, studie Véd, mysticko-filosofické literatury, překládá upanišady a tvoří k nim komentáře, jakož i další knihy pod pseudonymem Jájánanda - blažený v Jah) činný v disentu, po revoluci v Občanském fóru, prozření z děsuplných povah tvořících českou příšernou politiku, přednášková činnost (pro veřejnost na Univerzitě Karlově, pak na Lidová Univerzita Praha, v nespočtu kulturních středisek po republice, výpravy do zahraničí (1997 mapování hinduistických památek pro velvyslanectví Indonésie - Jáva a Bali, Srí-lanka, Himaláj…).
1991 - komise pro alternativní medicínu ministerstva zdravotnictví ČR, autor návrhu zákona o komoře českého léčitelství
1992 - expertízy pro klasifikaci směrů starého a nově vznikajicího jógu na ministerstvu školství ČR
1994 - ministerstvo zahraničních věcí ČR, přednášky o mysteriích české země v bulharské Sofii.
1994-1996 lektor Akademie výtvarných úmění Praha, (témata např. dějiny umění střední Asie, Indie a Tibetu, rituální umění a vidění světa skrze změněné vědomí, významy starověkých a středověkých symbolů, odlišení záznamu inspirace od pouhé abstraktní sebeprojekce nálady tvůrce na plátně obrazu).
1997 - mapování význačných pamětihodností pro velvyslanectví Indonesie v rámci projektu přiblížení hinduistického umění středoevropskému návštěvníkovi.
1998 - expedice do Himaláj, průzkum duchovních míst Himaláje.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.