Skip to Content

<

U taboroveho ohne 6

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 30 May 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

30 May 2020, 18:00 - 19:00

Taky jste prožili posledních pár týdnů zavření doma a chcete konečně vypadnout ven provětrat se? Vyventilovat stres ze všedního života, zajít si do přírody a užít si večer v příjemné společnosti? Tak právě pro vás je tu event s názvem U táborového ohně 6.

Přijďte se odreagovat do lůna přírody. Do místa, kde voní les a šumí potok. To vše doplněné o zvuk praskajícího dřeva a pečícího se špekáčku. Event se bude konat 30. května 2020 na snad již všem známém místě pod přehradou. Začátek bude v 18 hodin. S sebou si jistě nezapomeňte přinést věci na opékání, chleba, hořčici, nůž a další. Budou se vám tady hodit. ;-)

Samotný event se uskuteční za každého počasí, neboť není špatného počasí jako špatně oblečeného kačera. Ale doufám, že pršet nebude, nebo se v nejhorším stáhneme k Radimovi, pokud nám otevře dveře. K dispozici bude 30 ks CWG za běžnou cenu 10 Kč kus.

Kdy: 30. května 2020 (sobota)
Kde: tábořiště, viz výchozí souřadnice
V kolik: 18 hodin
Délka trvání: hodina
Co s sebou: věci na opékání
Objednaných CWG: 30ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.