Skip to content

This cache is temporarily unavailable.

Jazzlinka: Na základě nových nařízení je jisté, že se event v původním termínu nemůže konat. Uvidíme, jaká bude situace po 3. listopadu.

More
<

Až naprší, zaloguju a uschne… (CC Event)

A cache by Jazzlinka a Leninka.cz Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 23 January 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

23 January 2021, 13:30 - 16:00

V roce 2020 probíhají oslavy dvacetiletého výročí geocachingu, v rámci kterého dostali kačeři možnost uspořádat tzv. Community Celebration Eventy.

Inspirován oblíbenými setkáními od Whyskiho „Na pivo do Čáslavi“ chtěl bych Vás pozvat na posezení v restauraci s předchozím doprovodným programem v podobě turistického pochodu.

Turistická část eventu bude zahájena na vlakovém nádraží v Libici nad Cidlinou v 9:45 krátce po vystoupení z osobního vlaku Os5816 (odjezd z kolínského hlavního nádraží v 9:29). Následně nás čeká přibližně 13,5 kilometru dlouhá pěší túra po červené turistické trase podle Labe zpět do Kolína (cca 3 – 4 hodiny), kde posedíme v restauračním zařízení u zimního stadionu. Předpokládaný čas příchodu do Kolína je ve 13:30. Logbook bude k dispozici po celou dobu.

Poznámka V rámci očekávaných změn s opatřeními v boji proti nákaze COVID-19 se může program eventu pozměnit, v nejhorším případě může být celý event zrušen. Po celou dobu prosím o dodržování bezpečnostních opatření (rozestupy, ochranné roušky, dezinfekce rukou z ownerem dodaného zdroje). V době publikace eventu se očekává, že lze v interiéru využít pouze míst k sezení v souladu s aktuálně platným nařízením. Budoucí zásadní změny budou zmíněny v logu a upraveném listingu.

Community Celebration Events - 2020

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2020. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.

Poznámka na závěr: a proč zrovna tento název eventu? Případným zájemcům detaily mohu vysvětlit osobně, nicméně pokud se záležitosti nezkomplikují, v sobotu 24. října, po roce intenzivního psaní skoro 5000 logů, zmizí moje tzv. „logovací fronta“. A to je minimálně pro mě důvod k oslavě po boku proroků, kteří tvrdili: „To už nikdy nedáš!“ 😊

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.