Skip to content

<

Petanque 10

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 15 July 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

15 July 2020, 18:00 - 18:30

Je to pár dní, co se ozývalo pod Špilberkem zvuky petangové hru. Radostné výkřiky, povzbuzováni od diváků a to tiché zasyčení po nepovedeném hodu. Bylo to příjemně strávené odpoledne a je na čase naplánovat jeho pokračování. Zvu vás na Petanque 10 - tentokrát skutečnou poctivou desítku.

Pro změnu zavítáme do Lužaneckého parku na místní petangové hřiště. Je to krásné hřiště schované pod stromy, takže na slunečné léto značka ideál. Samotný event se bude konat 15. července 2020 od tradičních 18 hodin. Na začátku se rozdělíme do jednotlivých týmu a následně poměříme svoje síly. A uvidíme, zda-li tým AWA obhájí svoje první místo, či najde nějakého přemožitele.

Proto se zalogujte přes will attend a přijďte si za zahrát. Hrajeme pro radost a co je mi známo, tak (zatím) jsme nikomu hlavu neutrhli. Co si maximálně můžete odnést je dobrý pocit ze hry a nějaké to CWG za 10 Kč/kus. Tak ahoj na hřišti. ;-)

Kdy: 15. července 2019 (středa)
Kde: petangové hřiště, Lužanky
V kolik: 18 hodin
Délka trvání: 30+ minut
Co s sebou: petangové koule a chuť si zahrát
Objednaných CWG: 30ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.