Skip to content

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching event! The date of the event has passed. We automatically archive events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived events, log trackables, and share their experiences.

More
<

Community Celebration Event - Lilí Lví narozeniny

A cache by Jana.Lilien Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 17 August 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

17 August 2021, 17:00 - 20:00

Oslava?

Sami všichni víte, jak to s těmi oslavami dopadlo a jak se mnoho z nás těšilo na výlet za velkou louži .... Ale plány se nám zhatili a vysmáli do očí. Občas nás nad vodou držela jen ta příroda a kešky, které jsme nacházeli ;) . Tak  možná nakonec důvod k oslavě bude, Geocaching přežil a my s ním .... 

A samozřejmě taky jak jinak, hlavní důvod k oslavě jsou mé narozeniny. Tak proč je už po několikáté neoslavit právě s vámi ... a právě oslavujícím eventem.

Proto svolávám Narozeninový piknik do parku Grébovka. Dostavte se s dobrou náladou, dotáhněte si deky a jiná odpočívadla, z tašek vykouzlete nějaké to občerstvení a nešetřete s dary :)))) nejlepší jsou ty tekuté ;)

 

Všechny ráda uvidím a po dlouhé době si snad povíme jak jsme přežili tu dlouhou dobu bez keškosdílení. 

Jana.Lilien

 

 

[Add your Community Celebration Event description here.]

Please leave the following text at the bottom of the page, so geocachers understand the limited release of Community Celebration Events.

Community Celebration Events - 2020

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2020. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.