Skip to Content

<

Petanque 10

A cache by Etigo Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 17 June 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

17 June 2020, 18:00 - 18:30

Je to už nějaký pátek, co se parkem pod Špilberkem ozývalo ťukání železných koulí o sebe. Co dav lidí napjatě sledoval, kdo dohodí svojí kouli blíže ke košonku. Naštěstí nemusíme na toto jenom vzpomínat, protože zvu vás na event Petanque 10. Přijďte si užít odpoledne v příjemné společnosti.

Sejdeme se petangovém hřišti pod Špilberkem, kde pár odvážlivců poměří svoje síly mezi sebou. Cíl je jasný. Dostat svojí petangovou kouli co nejblíže košonku. Event se bude konat 17. června 2020 od 18 hodin. Na začátku se rozdělíme do jednotlivých týmů a pak si zahrajeme. A rozhodně nebude od věcí, když přinesete taky svoje petangové koule, neboť si bude moc zahrát více lidí.

Tak už na nic nečekejte a přihlaste se přes will attend log. A pak ve správný den si přijde zahrát. Hlavy netrháme a je rozhodně zábavnější si zahrát než jenom se dívat. K dispozici budou CWG, jedno za 10 Kč.

Kdy: 17. června 2019 (středa)
Kde: petangové hřiště pod Špilberkem
V kolik: 18 hodin
Délka trvání: 30+ minut
Co s sebou: petangové koule
Objednaných CWG: 30ks

google_analytics

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.