Skip to content

<

Opekacka na Pinkadelku V.

A cache by leninek Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 24 January 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

24 January 2021, 11:00 - 15:00

Rok se opět pomalu sešel s rokem, a tak mi dovolte pozvat vás již na pátý ročník opékačky, která se koná na místě zvaném "Pinkadélko" neboli "Zbojničí jáma" a nachází se v Chuchelenském lese mezi obcemi Bolatice a Chuchelná.

Pokud to situace dovolí, sejdeme se na úvodních souřadnicích v neděli 24. 1. 2021 v době mezi 11,00 - 15,00 hod., ale zdržet se můžeme klidně i déle... podle toho, jak se nám podaří udržet oheň... 

Program eventu

Pokec o příhodách z lovu keší, výměna zkušeností a rad k odlovu, nákup a výměna CWG, TB a samozřejmě OPÉKAČKA!!!

CWG

Budou, a to za klasickou cenu 10 Kč. Kdo dřív příjde, ten dostane.

Parkování

K parkování můžete využít uvedená parkoviště, kde jsou uvedeny také informace, jak se co nejlépe na místo konání eventu dostat. Místo je vhodné také pro děti.

S sebou

Vezměte si nějaký ten párek nebo špekáček, případně ještě něco dalšího k zakousnutí nebo k zahřátí. Na místě bude k dispozici ohniště a klacky na špekáčky a párky.

Na všechny se těším :)

Community Celebration Events - 2020

Tento event je součástí omezeného počtu eventů, které oslavují 20 let geocachingu. Kačeři mohli tyto eventy pořádat mezi 2. květnem 2020 a 31. prosincem 2021. Více informací na Geocaching Blog.

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2021. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.