Skip to content

This cache is temporarily unavailable.

JuRoot: Už sme opečení, tak disable.

More
<

Žilinské GEOLETO 2020 🔰 Opekačka v Hričove

A cache by JuRoot Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 01 July 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

01 July 2020, 18:00 - 19:00

Letné plány pod vplyvom "vyššej moci" už upravili asi mnohí. A po mesiacoch trávenia času medzi štyrmi stenami asi každý uvíta možnosť socializácie a užívania si lokálnych miest pestrými spôsobmi. A presne toto má za cieľ priniesť Žilinské GEOLETO 2020.

Táto séria eventov stredajších letných večerov ťa pozýva zažiť Žilinu a jej okolie čo možno najpestrejšie: opekačkami, pivkami či prechádzkami pri západe Slnka. Vítaní sú samozrejme kešeri bez rozdielu veku, na tradičnom programe bude vždy podobne - socializácia, nejaká aktivita, fotenie, zdieľanie zážitkov a tipov, skrátka, kešerské eventovanie.

Prvá opekačka sa bude konať v altánku pri Hornom Hričove, ktorý ponúka takpovediac full servis všetkým opekania-chtivým. Prírodné ohnisko, gril, sedenie, blízky les... Kto by odolal? Kešeri toto miesto zrejme poznajú vďaka neďalekej tradičke, ktorá sem prilákala mnohých. Ideálny je tiež prístup, zaparkovať sa dá pod diaľnicou pri rampe, k miestu eventu je to takmer rovinka, navyše krátka.

Nezabudni si preto priniesť niečo pod zub na opekanie a niečo na pitie, všeobecné pochutiny budú zabezpečené. Pobudneme tu minimálne na dobu eventu, veľmi pravdepodobne aj o niečo dlhšie. Ak chceš prísť, zapíš sa prosím vopred, aby som tušil, koho očakávať a aké veci pripraviť. Okrem toho dostaneš prípadné upozornenie, ak sa z nečakaných dôvodov niečo dôležité zmení.✍️ Potvrdiť účasť

Nestíhaš? Máš radšej niečo iné?
Pozri si ďalšie GEOLETNÉ eventy!


 

Na event prosím príď, len ak sa cítiš zdravý a nemáš príznaky choroby. Samozrejme, že sa očakáva dodržiavanie platných hygienických zásad - od dezinfekcie, cez dobrovoľné logovanie vlastným perom, používanie rúška pri kontakte s cudzími osobami nevynímajúc.

Nezabudni kontrolovať aktuálne pokyny

Plánovanie eventov je v čase riešenia pandémie vec určitej neistoty v termínoch a možnostiach. Ak k tomu pridáme čoraz častejšie extrémy počasia, môžeme sa dostať k úvahám o vhodných a nevhodných termínoch a miestach. Odporúčam preto čím skorší Will Attend log, aby sa k tebe dostali prípadné oznamy o zmene času či dátumu.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.