Skip to content

<

Kolik je na nebi hvězd?

A cache by mokri_cz Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/06/2020
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Taky rádi pozorujete noční oblohu? A zkusili jste už někdy hvězdy spočítat? My ano. Jednou jsme s naší, tehdy malou, vnučkou obdivovali noční oblohu a poslouchali, co nám moře šeptá. Když se najednou Vickie zeptala: "Píno a kolik je na nebi hvězd?" "Jejda to nevím", musel jsem s pravdou ven. "Ale Píno, podívej, vždyť je přece můžeš spočítat: jedna, dvě, tři .......".

A myslíte si, že vám se to podaří? Nepodaří, protože každou chvilku nějaká spadne na zem a pak můžete začít znovu od začátku. Ale když padá hvězda, tak je prý dobré si něco přát. To přání se vám možná splní.

Když jsme viděli naposledy padat hvězdu, tak jsme si přáli, abychom ji našli. A povedlo se nám to. Místo, kde se naše Hvězdička schovává jsme ukryli do dvou obrázků.


Můžeš ověřit své řešení s certitude.


Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.