Skip to content

<

S-3 Trail MI-ŚW #31 W cieniu

A cache by BassAngler17 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 05/24/2020
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Droga ekspresowa S3 - droga ekspresowa biegnąca południkowo w zachodniej części Polski od Świnoujścia do Lubawki przez tereny województw zachodniopomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Planowana długość drogi wynosi niemal 481 km. Droga S3 stanowi fragment międzynarodowej trasy E65 biegnącej od Malmo w Szwecji do Chanii w Grecji (Kreta).

 

Mapa S3

 

S-3 Trail to trasa rowerowa od wybrzeża Bałtyku do Gór Kruczych w Sudetach Środkowych. Pomysł zrodził się w głowie Darth GyrroS podczas jednej z wielu wypraw na keszerskie łowy. Od rzuconego w eter pomysłu do położenia pierwszej skrzynki minęło wcale niedużo czasu, projekt ruszył i będzie budowany przez lokalnych opiekunów na kolejnych odcinkach.

S-3 Trail MI-ŚW #31 W cieniu zakłada, że go w słońcu nie widać, bo jest w cieniu. Zgodnie z przyjętym założeniem, każdy kesz posiada atrybut dostępu z roweru i jest swobodnie osiągalny dla aktywnych rowerzystów wzdłuż trasy S-3.

 

UWAGA!

Żadna ze skrzynek serii S-3 Trail nie wymaga wjazdu na drogę ekspresową S-3. Całość trasy została zaprojektowana wykorzystując drogi techniczne biegnące wzdłuż drogi ekspresowej oraz fragmenty łączące innych dróg, jeśli wymagały tego lokalne warunki.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.