Skip to content

<

Trest Speciál - aneb Community Celebration Event

A cache by Five D Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 16 September 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

16 September 2020, 18:00 - 20:00

Přátelé, kamarádi, honibodi a všichni ostatní,

využívám jedinečné nabídky od zámořské centrály, kdy jsem byl náhodně vylosován k tomu, abych pro vás mohl zorganizovat setkání se speciální ikonkou. Kdo ji ještě nemá a chtěl by ji, tak si pro ni přijďte.

Bylo, nebylo. Někdy v průběhu roku 2013 vznikl v hlavách pár nadšenců v okolí BnL-StB nápad na vytvoření matrixu v místním lese. Vznikl tak opravdový Matrix. Následně nadšeně oslavován i s nemenší razancí zatracován. Při jeho přípravě, ale možná už i mnohem dřív, vznikla pěkná tradice, která přetrvává dodnes:

Každou třetí středu v měsíci se koná setkání kačerů, pod kódovým označením NATO „Trest“. Místo konání se v průběhu občas měnilo, nicméně v posledních letech se ustálilo v restauraci Adria, kterou najdete na úvodních souřadnicích.

Tak tedy stručně, jasně a přehledně:

Kdy:

  • Středa 16.9.2020, 18:00-20:00

Kde:

  • Restaurace Adria, Výletní 543/5, 250 01  BnL-StB

Co:

  • Setkání kačerů

Proč:

  1. Dojít si pro bod
  2. Dát si pivo
  3. Popovídat si

Doufám, že se všichni vejdeme, v případě velkého zájmu bychom dovnitř pouštěli po skupinkách, případně bychom logbook vynesli ven. Doufáme ale, že bude ještě krásně a že budeme moct být na zahrádce. laugh

 

-----

Community Celebration Events - 2020

This Event is part of a limited release of Community Celebration Events to celebrate 20 years of geocaching. Geocachers hosted events between May 2, 2020 and December 31, 2021. Learn more about Community Celebration Events on the Geocaching Blog.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.