Skip to content

<

Wędzone dłużej leży

A cache by Pasieka_Helenów Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 12 June 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

12 June 2021, 15:00 - 15:30

Podobno wędzone dłużej leży i żeby się o tym przekonać musicie wpaść na ten event. Nazwa spotkania jest też sarkazmem w stronę palaczy tytoniu. ☺️

Czy kiedykolwiek nie myśleliście, że fajnie by było uwędzić sobie jakąś szynkę, kiełbasę czy rybki, ale nigdy nie było gdzie i jak? Teraz może się to zmienić. Ja osobiście nie jestem wielkim praktykiem a nawet jestem początkujący w tym temacie, ale mając do tego miejsce stwierdziłem, że muszę sobie zrobić wędzarnie i spróbować sił. Będąc jeszcze mały pamiętam jak rodzice przed świętami rocznymi robili takie wędliny a jak wiadomo tego typu towar był deficytowy i pożądany. Teraz chcę umożliwić Wam uwędzenie sobie takich wyrobów osobiście. W Waszym zakresie byłoby przygotowanie wcześniej swojego produktu według swojego przepisu i gustu, a w moim zakresie będzie udostępnienie wędzarni i drewna owocowego. Oczywiście jest to zadanie dla chętnych i wystarczy Wasza obecność. Ja osobiście przygotuję sobie wcześniej jakieś mięsko do wędzenia a może i rybki. Po spotkaniu zabieracie swoje produkty i dalszą obróbkę dokańczacie w domu (zaparzanie). Spotkanie ustawione jest na ustalone minimum chociaż wiadomo, że takie wędzenie może trwać kilka godzin.

Dla chętnych będzie możliwość zrobienia ogniska, weźcie tylko kiełbaski i ewentualne napitki. Kije do ogniska mam.

Spotkanie odbędzie się pod chmurką, więc przygotujcie się adekwatnie do pogody.

Jak każdy event GC, tak i teraz będzie służył do spotykania się uczestników i wymiany doświadczeń. Zapraszam też nowe osoby, być może i Wam spodoba się tego typu zabawa w znajdowanie skrytek czyli tzw. Geocaching, będzie okazja do spotkania. Oczywiście takie rzeczy jak wymiana drewniaków i przedmiotów podróżnych są naturalne na takich spotkaniach. Dla obecnych będzie czekał pamiątkowy, eventowy drewniaczek.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.