Skip to content

<

Stavíme útulek potřetí

A cache by Verunka_33 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 02 August 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

02 August 2020, 09:00 - 12:00

Po dlouhé době se opět hlásím z Lanžhota s dalším CITO eventem na pomoc se stavbou útulku pro opuštěné psy. V minulosti už tu dva CITO eventy proběhly a udělal se kus práce. Od té doby pozemek prošel spoustou změn, staví se kotce a výběhy, ale jedna věc zůstává stejná - je tu pořád dost práce.

Andrea Černá je provozovatelka neziskové organizace Dočasky.cz, která se stará oopuštěné nebo zabavené psy a pomáhá jejich umisťování do nových rodin. Díky ní už našlo nový domov spoustu hafanů. Podle informací od Andrei se ale od názvu Dočasky upouští a celý útulek nově ponese název Projekt psí ostrov.

Zde máte odkaz na oficiální internetové stránky organizace, kdybyste třeba měli zájem adoptovat si nějakého psího parťáka Dočasky.cz

Sejdeme se v  neděli 2. srpna v 9:00 na úvodních souřadnicích. Konec eventu je oficiálně stanoven na 12:00, nikoho tu samozřejmě násilím držet nebudu a naopak, kdo se bude chtít zdržet déle, bránit mu taky nebudu. Počítám s tím, že osobně na místě budu asi do 13-14 hodin. Pro pracující bude k dispozici nějaké to občerstvení, ať nám práce jde pěkně od ruky.

Co nás čeká? Hlavní náplní bude odstraňování všudypřítomného a stále rostoucího plevelu, rýpání v hlíně, možná nějaké natírání branek, plotu a podobně. Vhod přijdou pracovní rukavice. Co se týká dalšího nářadí, pokud máte k dispozici motyčky, rýče, lopaty nebo hrábě a jste ochotni je taky přivézt, určitě se budou hodit. Od Andrejky postupně zjistím víc detailů a poskytnu bližší info formou announcementu.

Do logu pište, jestli chcete CWG, pokud bude zájem, nechám vyrobit za klasických 10kč/ks.

Na závěr malé upozornění. Na pozemku se samozřejmě pohybují psi. Jednak ti, co hledají nový domov, druhak psi majitelky. Zvažte, jestli s sebou případně brát vlastní psy, aby se případně předešlo nějakým konfliktům. Za všechny přítomné děti ručí jejich rodiče, případně jiní zákonní zástupci. Pamatujte, že je potřeba dodržovat určitá pravidla, aby se například nestrkaly ruce do kotců se psy apod. Na pozemku taky bývá nějaká ta vodní plocha, pokud není zrovna vyschlá, takže hlídat, ať se vám dítko třeba neutopí.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.