Skip to content

Setkání s KHB v Havlíčkově Brodě Event Cache

This cache has been archived.

Geocaching HQ Admin: Thank you for hosting this geocaching Event! The date of the Event has passed. We automatically archive Events after 30 days (60 days for Mega- and Giga-Events). Attendees can still log archived Events, log trackables, and share their experiences.

More
Hidden : Friday, 25 March 2022
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

25 March 2022, 18:00 - 19:00

Milé geokešerky, vážení geokešeři, milá geokáčata.-)

Je to neuvěřitelné, ale listing tohoto tradičního eventu před turistickým pochodem Jarní Vysočinou mi tu leží ladem mezi nepublikovanými už celé dva roky. Dva roky mi nebylo dopřáno, aby spatřil světlo geosvěta. Zrovna tak jako jsme se my geokešeři nemohli sejít, nemohl se uskutečnit ani zmíněný pochod.

Letos se vracíme do starých zajetých kolejí ... a já z pietních důvodů ponechávám původní listing bez jakékoliv změny, tedy výjma úpravy datumu konání, to už by byl trošku hard core.-) Tak se vám ta doba třeba vybaví.-)

Tabulku berte s nadhledem, doplňovat ji nebudu. A kolečka ostatně taky nebudou ... těch 75 ks už dávno zmizelo mezi sběrateli. Tak snad příště.-)


obrázek

Vážená geocacherská veřejnosti,

dovolujeme si vás všechny pozvat na setkáním s Karlem Havlíčkem Borovským - novinářem, spisovatelem, satirikem a politikem, s jednou z nejvýznamnějších osobností naší země - při příležitosti 199. výročí jeho narození.

Loni jsme se při této příležitosti setkali v prostorách Muzea Vysočiny ... letos vzhledem k současné hygienické situaci se budeme muset setkat na volném prostranství. Ale bude to místo dostatečně důstojné - o lepším nevím! Karel Havlíček na nás bude shlížet z Budoucnosti a básníkova matka na nás bude dohlížet v těsném sousedství.-)

KDY ZAČÍNÁME: V pátek 25. března v 18:00
KDY KONČÍME: Ne dříve než v 19:00 ... nikam nespěcháme.-)
EVENTOVÁ CWG: Rozhodně budou.-)
HEZKÉ POČASÍ: Objednali jsme.-)

Mějte se krásně a určitě přijďte! Budeme se na vás těšit.-)Vzhledem k současnému covidovému výjimečnému stavu v naší zemi si tímto dovoluji upozornit všechny zájemce o účast na eventu, že se event uskuteční ve shodě s legislativními opatřeními, která budou platná ke dni jeho konání.

Ke dni publikace tohoto eventu platí, že se event smí konat za přítomnosti maximálního počtu dvaceti účastníků. Prosím tedy všechny zájemce o účast, aby se přihlašovali pomocí WA logu. Na jeden nick maximálně dva účastníky, prosím! Já si vás budu hned zapisovat do tabulky, abychom v tom měli hezky po vojensku řád a pořádek.-) Úřad musí bejt ... vo tom žádná.-)

Zároveň vás prosím, abyste sledovali aktuální legislativní opatření a announcementy, kterými vás budu o případných změnách informovat. Kdo ví, co bude na konci března, že?! V případě naší vlády nevíme dne ani hodiny.-)


Přehled přihlášených účastníků
Pořadí Nick
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20. martin.stoky


obrázek
Karel Havlíček na nás bude shlížet z Budoucnosti

obrázek
Básníkova matka na nás bude dohlížet v těsném sousedství

obrázek
Park V Sadech

obrázek
Iguaçu de Havlíčkův Brod

Additional Hints (No hints available.)