Skip to content

<

Blansko - Brána Moravského krasu (Adventure LAB)

A cache by SawyerBK Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 08/27/2020
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Blansko - Brána Moravského krasu (Adventure LAB)Tato keška je bonusovou k Adventure LAB sérii „Blansko - Brána Moravského krasu“. K získání finálních souřadnic budete tedy muset navštívit všechny LAB kešky a zapsat si jejich bonusvá čísla.

Jak na LABky?

LABky naleznete pod následujícím odkazem, nebo po naskenování QR kódu níže.


https://labs.geocaching.com/goto/BlanskoLAB

Jak na finále bonusové kešky?

Bonusovou krabičku naleznete na následujících souřadnicích, do kterých za písmena doplníte bonusová čísla z jednotlivých LAB keší. Jednotlivé závorky se mezi sebou nenásobí.


N 49° 21.(A)(B)(C)' E 016° 37.(D)(E)(A)'

Keška je umístěná nedaleko nádherné vyhlídky na město, přes kterou k ní pravděpodobně půjdete. Samotnou krabičku jsem však umístil do hustějšího lesa tak, abych co nejvíce snížil riziko jejího rozbití náhodným nálezcem... Dala přeci jen trochu práce :-)Bonusový úkol na závěr:

Jelikož se nám v poslední době rozmohl takový nešvar, v rámci kterého spousta lidí loguje LABky z domu od počítače, rozhodl jsem se v rámci podpory regulérního odlovu přichystat si pro Vás jeden dobrovolný bonusový úkol.

Pokud se vyfotíte u všech památek, ke kterým Vás dovedou jednotlivé kešky a fotky přidáte ke svému logu na bonusové kešce, tak si můžete zalogovat FTF a to zcela kdykoliv a nezávisle na tom, kolikátí kešku odlovíte.

Na závěr dodám, že úkol je to zcela dobrovolný a nikoho nenutím k jeho splnění. Je to pouze taková malá nabídka :-)


Přeji příjemnou zábavu při odlovu :-)

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.