Skip to content

This cache is temporarily unavailable.

MiroslavRouta: Disable

More
<

Geocyklosprint 2/2020

A cache by MiroslavRouta Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 17 September 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

17 September 2020, 17:30 - 19:15

Ahoj, vítám vás u mého dalšího závodního cykloeventu!

Organizačně k závodu a eventu:
Kdy: Ve čtvrtek 17.9.2020 od 17:30 do 19:15 bude oficiálně probíhat event. Minimálně po tuto dobu bude k dispozici logbook. Samotný závod začne cca v 17:40, prosím, aby závodníci dorazili hned na začátek eventu.
Kde: Event bude samozřejmě na uvedených souřadnicích. Co se týče závodu, to se nechte překvapit. Cíl bude na témže místě jako start.
Jak to proběhne: Závod odstartuje cca v 17:40. Startovat se bude minimálně ve dvouminutových intervalech, ale spíš větších. Závodníky prosím, aby byli na místě včas. Každý pojede sám za sebe. Závod bude dlouhý podle map.cz necelých 21 kilometrů (pokud si jej sami neprodloužíte). Na startu obdržíte souřadnice kontrol, které budou určovat, kudy závod povede. Ve WA, prosím, uveďte, jestli budete závodit nebo si přijdete jen pro bod. Kapacita je neomezená.
Trasa není vhodná pro silniční kola.
Bude to něco stát? Ano, startovné na jednoho člověka bude činit 25 korun. Ze startovného budou uhrazeny ceny pro vítěze a tisk kontrol.
Pokud by vás zajímaly trasy předchozích závodů, jsou k dispozici ZDE.
CWG budou (stejná pro všechny cyklozávody).

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.