Skip to content

<

100 let od narození Rudolfa Hrušínského

A cache by devitihlavasan Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 17 March 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

17 March 2021, 12:00 - 12:30

17.10. by se dožil 100 let Rudolf Hrušínský. Narodil se v Nové Včelnici. Nová Včelnice je malé město ležící na řece Kamenici 12 km severovýchodně od Jindřichova Hradce.

Rudolf H. byl významný český herec. Kromě toho působil jako divadelní a filmový režisér, je rovněž autorem jedné detektivní divadelní hry První případ z roku 1944, počátkem 90. let krátce zasedal jako poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění.

Prvním filmem byl Lízin let do nebe z roku 1938

Posledním filmem byl Noc rozhodnutí, 1938 Emil Hácha 

Zemřel 14. dubna 1994 v Praze

 

Dnesni event pořádáme na počest tohoto skvělého herce. Úmyslně jsem všechny filmy nezminila, zkusíme si na eventu vzpomenout. Kompletní filmografie ( seznam ) prinesu s sebou 😉. Event se koná nedaleko domu, kde dodnes žije rodina Hrušínských ( principál divadla Na Jezerce Jan Hrušínský s rodinou) a na domě je pamětní deska věnována Rudolfu Hrusinskemu. 
 

Kolecka budou, těšíme se na shledani se všemi milovníky tohoto bájecneho herce. 

 

Platilo a kdo ví, co bude platit. Zatím následující text berte prosím s rezervou. Drazí přátele, dle vývoje současné epidemiologicke situace oznamují , ze eventu se muže zúčastnit pouze 20 (přihlášených ) osob, myšleno kačerů včetně doprovodu. Vezměte prosím toto opatření na vědomi. A za sebe poprosím , zda-li bychom při nedodržení vzdálenosti 2 m mezi sebou mohli mít i rousky. Je to prosba, nikoliv nařízení . Jinak se z toho asi nevyhrabeme nikdy. 🙈A rusim i objednávku na CWG. Ta tentokrat nebudou. Omlouvám se všem, kteří jej chtěli získat do sbírky .
Těším se, ze i přes nepřízeň osudu se sejdeme a na Rudolfa Hrusinskeho vzpomeneme😉Jak by některá z jeho postav současnou situaci komentovala?Treba takto ...... “Jeďte všichni do Pelhřimova, prohlédněte si krematorium ať vite, do čeho jdete”🤣😇

A je ti další posunutí eventu . Zkusíme 17. 1. 2021😉

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.