Skip to content

This cache has been locked, but it is available for viewing.
<

Pucirunk Foglhauzu T5 #4

A cache by neonka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 31 October 2020
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

31 October 2020, 10:00 - 12:00

Tudlenctu jařinu to bude větší makačenko a máme pro Vás i domašov arbajt!

Tentokrát jen pro ty, co umí číst starobrno.

KONEČNÁ NA WILL ATTEND

s ohledem na serpentiny a limit 20 kalósků na akci se už nehlaste, více viz announcement


Ráčmeny naladit na 31.10.2020 výčepní desinou, ende šlus nebude před dvandou.

Společný sajdkáry na fleku, kde se dávaj krpatí tukani a vydry do holpecu - Palackýho 1/3, Brno, na punktu sóřadnic

Počet fachmanů předem króhnuté, vlastní cajky a bóda nezbytná a žádócí!

Páč to chce oproti minulým jařinám progres a hec oproti minulým spářkám, lajzli jsme si dohókat kromě tradiční hokny pucování fógl kirchů vokolo v luftu 2,4 až 14,5 metersonů, dokumentace v 4K tuhošů a zrezléch pantů od forhauzu i sótěž o FTF určenó pro Přemky Prkenný Podlahy, keří ufachčí echt bódu pro štatl fógly vlastníma kolkama (zalepit goldnou majstrštyk z Bauhauzu umí každej opeřenec a to nechcem) a to extra podle níže uvedené mapy – s vlastním originálním untršrajbem na ní. Hoďte kukačku na přiloženó mapu, ať máte ánunk a přiklapete s bódó dle požadavků principála!

mapa body, original uvachčil csop strakonice


Klofnót sebó: homemade bódu, cajky, žebř, špagáty, foun s foťákem bo neůspěšnýho absolventa VUT FVU se zálibou v identikitech a krpatýho sóseda, páč tadle hokna není pro singles. (možno pojmót jako adrenalinové rande na slepo – zvadló bylinó a bonboškó pro parťáka či parťačku se nikdy nic nezkazí..

Zdarec, zase po járu!

Tak jak už tři jařiny zpátky, pro Ty keří nezkapali na prošlé škopek z Modela v Mexiku i letos sem pro Vás dohókala kuka hoknu s principálem VFU a další pucírunk, opět pro ty s železářstvím kolem pasu a šnůrkama do bot XXL. Potróblenci dostanó jedinečnó šanci vošólnót nejnovější bazmeky made in AliExpress, za který uvalili love, namísto aby staré kópili nové džanky a ostatním budó prusíky zelenat závistí, jak když s nima vylezete z jeskyně s rákosníčem, tedy samej mech a kapradí. Ale zpátečka k šaškecu.
Pucovat se budó kéry pro fógly, páč ne každé buzuluk na "O" slintající po pokresleným puku má šajnu, že přifachčením novodur šochtle od erteplí hokna nekončí. Jednou za jár, po skončení času, kdy fógli křižujó oblohu jak v nedělu duchna v zákristii, je v cajku pro nové vtěrky vypucovat binčus a tuhoše, hodit stopku breberkám, a vyzkóšet reakci, jestli blízká setkání třetího druhu s myšó s dlóhým vocasem ve čtrnácti nad glocnó skončí dřív blatem na hřištu pro hlodavca nebo pro vás. Jako bonusová hokna se letos bude dokundementovat stav fóglhauzů, zda jim něco nechybí, bo naopak nepřebévá.

Až dokvačíte, po úvodním zeleným liebesbrífu ýbrfachman hókne anunk a budete v sajtně podle WA canců a levlu vašeho matroše přifaření ke konkrétní brajgl-šochtli, za kteró vzápětí dostanete kartáč, estli to nebude po vaší čučce špigl-nigl. (Jak jár zpátky)

Event je v poho i pro londony a lamy, kteří ešče nejsó s T5 cajky na tykačku (bo maj žebř a taky s ním dokvačí – s prázdnéma haksnama běžte.. ..jinam, třeba na event od E(nten)tyga. Do Will Attend logu hodte story, s jakým vercajkem doklapete, at máte předem domluvenó hoknu a nemusíme Vás poslat kydat kejdu po hatátytlách bo vás jednorázově seznámit z Žofkou z Pavilonu exotických plazů.

Dřevěný puky s trochó toho štěstíčka a ochoty starýho budó za klasickó goldnu, jeden kósek na jednu vanilku a gebeňu.

Konečná.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.