Skip to content

This cache is temporarily unavailable.

bumbik: Večer dojde k přesunu na nové datum

More
<

Můj brácha má prima bráchu - FILMOVÁ MÍSTA

A cache by bumbik Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 13 May 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

13 May 2021, 17:30 - 18:30


Ukázka míst kde byly natáčeny filmy a seriály. Zde platí poměr čím starší film, tím zajímavější místo pro srovnání. Bude se jednat o sérii eventů, kde vždy do listingu přidám pár srovnávacích fotek. Doporučuji domácí přípravu a budu ráda za další nahrávání fotek při logování.


Dnešní film - Můj brácha má prima bráchu (komedie, Československo, 1975, 94 min)


KDY: ve čtvrtek 13.5.2021 v 17:30 (zdržíme se do 18:30)

KDE: na výchozích souřadnicích, které jsou nedaleko míst kde se film natáčel. Dnes se jedná o prostor před obchodním domem.Obsah: (zdroj: csfd.cz) Oním príma bráchou je Martin Pavelka přezdívaný Prcek, který se s pomocí své spolužačky Pavlínky rozhodne usmířit svého poněkud tvrdohlavého staršího bratra Honzu se sympatickou Zuzanou Vránovou. Rozešli se poté, co oslava Honzova vítězného závodu na ploché dráze nedopadla podle jeho představ. Když se jim to po dlouhém snažení konečně povede, Honza rukuje na vojnu. Ani teď však nemá Martin klid, zjistí totiž, že Honzovo a Zuzanino usmíření nezůstalo bez následků. Nejprve se energický brácha rozjede za Honzou do kasáren, a pak to ještě musí zařídit s rodiči a Vránovými. Ani poté, co všechno dobře dopadne a nastane svatební den, však není problémům konec, a tak má Martin opět plné ruce práce...čas záběru od začátku filmu: 01:09:11čas záběru od začátku filmu: 01:09:18čas záběru od začátku filmu: 01:09:26čas záběru od začátku filmu: 01:09:34


Tak zase někdy příště na viděnou.


Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.