Skip to content

Who sang that? 90s Wherigo Cache

Hidden : 11/14/2020
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Who sang that? 90s

Posledný kúsok zo série Who sang that? je jednoduchá WIGO hra, ktorú je možné spustiť kdekoľvek na mobilnom telefóne, nie je teda viazaná na terén. Po jej odohratí pekne v teple domova sa zobrazia súradnice s fyzickým umiestnením krabičky pre zalogovanie.

              

 

Úlohou hráča je spoznať z cca 30 sekúnd dlhých hudobných ukážok mená interpretov. Ale keďže v dnešnej digitálnej dobe má človek tendenciu všetko si zľahčovať, hudobné ukážky sú mierne pozmenené tak, aby ich nedokázali rozpoznať aplikácie typu Soundhound a iné Shazamy. Tu je upravené tempo, tu zas rýchlosť prehrávania, niekde hrá skladba pospiatky alebo je syntetizovaná. Songy sú však známe, a od notoricky známych interpretov, a každý, kto mal aspoň niekedy z času na čas pustené rádio, ich musí spoznať. Mnohé zazneli aj vo filmoch. A už len vedieť meno toho interpreta...

Ak by došlo k pochybnostiam zápisu názvu umelca, tak pozri wikipédiu - zápis v nej je totožný so zápisom správnej odpovede.

Prajem veľa šťastia pri hraní a netopierí sluch k tomu :).

Odkaz na stiahnutie cartridge je na tejto adrese. Stručný návod na hranie hry WIGO nájdeš tu.

Po zadaní nesprávneho interpreta sa skladba prehrá znova, rovnako funguje aj šípka "späť".

!!! Pozor !!! Od 05.01.2021 má keška nové umiestnenie s novými súradnicami. Cartridge stiahnutá po 05.01.2021 má už súradnice finálky opravené. Pokiaľ ste si ju stiahli pred týmto dátumom, nemusíte hrať opäť. Pošlite mi pôvodné súradnice v správe a odpíšem späť umiestnenie nových súradníc.

BYOP! - prines si vlastné pero!

Additional Hints (No hints available.)