Skip to content

<

CITO DŘEVČICE #30 - Ve starém sadu

A cache by Arandur9424 & Bartoloměj Šoufek Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 22 May 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:  other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

22 May 2021, 09:00 - 11:00

V návaznosti na usnesení Vlády a zavedení protiepidemického systému ČR, se z rozhodnutí českých reviewerů bude konání eventů a CITO nadále řídit dle vyhlášení vlády a dle zákona o mimořádných opatřeních při epidemii onemocnění COVID-19. Tedy event je pouze pro maximálně 50 osob. Proto se počet účastníků omezuje na prvních 50 přihlášených osob včetně doprovodu (nikoliv nicků). Také platí, že účastník musí splňovat podmínky pro účast na akci - tedy že nejdéle před 7 dny absolvoval RT-PCR vyšetření na přítomnosti viru s negativním výsledkem, nebo nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru s negativním výsledkem, nebo má certifikát MZ ČR o prodeném očkování a od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní nebo prodělal laboratorně potvrzené onemocnění a od prvního testu neuplynulo více než 90 dní. Žádáme všechny zatím nepřihlášené, aby toto nařízení respektovali! Pokud bude vyhlášeno jakékoliv přísnější omezení, event se nebude konat v daném termínu, ale bude posunut na dobu, kdy okolnosti umožní jeho konání. Prosíme sledujte oznámení. Děkujeme!


Vážení přátelé, ve spolupráci s obecním úřadem Dřevčice si vás opět dovolujeme pozvat na další, v pořadí již 30. Dřevčické CITO.

Kdy?

22.5.2021

Kde?

Na výchozích souřadnicích

Jak dlouho?

Na místě budeme od 9:00, konec předpokládáme v 11:00

Co potom?

Jakmile skončíme s pracemi, nastane ten pravý čas pro opečení výborných špekáčků, na pokec a směnění nějakého toho dřívka.

Jaká bude organizace eventu?

Pro mazáky našich eventů platí to, co vždy... a ti, co u nás nebyli, se na výchozích souřadnicích dozví vše potřebné :-)

Co budeme dělat?

Další rok je za námi, nastal čas trochu uklidit (spálit) plody naší práce (nařezané chroští) a při tom všem pálení i v klidu pokecat. I když těch eventů bylo letos méně, než bychom si všichni přáli, přesto jsme opět udělali pěkný kus práce, takže opravdu je co pálit. Proto i tentokrát slibujeme: nemusíte se bát, že by nebylo co dělat a budeme rádi když přijdete již ráno a ne až na buřta...

Co s sebou?

Určitě se budou hodit pracovní rukavice (kdo pracovní rukavice nemá, tomu můžeme zapůjčit erární). Ostatní nářadí nebude třeba. Ze strany obecního úřadu máme opět přislíbeny špekáčky na opékání, něco na zahnání žízně a vděčnost.

Pravidla pro přihlášení na event:

 • Prosíme, aby se na event hlásili ti, co opravdu mají v úmyslu na event přijít a pracovat.
 • U každého WA logu prosím uvádějte počet v kolika na event přijdete, aby organizátoři měli přehled o počtu účastníků.
 • V návaznosti na usnesení Vlády a dle zákona o mimořádných opatřeních při epidemii onemocnění COVID-19 se může CITO eventu zúčastnit maximálně 50 osob. Počet účastníků se tedy omezuje na prvních 50 přihlášených osob včetně doprovodu (nikoliv nicků).
 • Osoby účastné akce musí prokázat, že splňují podmínky stanovené v bodu I/18, a po celou dobu akce, nestanoví-li mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví upravující používání ochranných prostředků dýchacích cest jinak, používají ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem.
 • Bod I/18 zní:stanovují následující podmínky pro vstup osob do některých vnitřních prostor nebo pro účast na hromadných akcích, je-li to vyžadováno tímto mimořádným opatřením:
  a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  c) osobě byl vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů, nebo
  d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní,
  přičemž se musí jednat o osobu bez klinických příznaků onemocnění COVID-19.


Upozornění:

 • dodržujte aktuálně platné nařízení a doporučení úřadů k omezení šíření koronaviru!
 • musí být zachován odstup mezi osobami nejméně 2 metry
 • od Obecního úřadu Dřevčice bude k dispozici nádoba s dezinfekčním prostředkem na dezinfekci rukou
 • nechoďte prosím na event, pokud máte jakékoliv příznaky nemoci nebo patříte do více ohrožených skupin!

Budou CWG?

Ano, CWG jsou již vyrobena. A cena? Pro poctivě pracující zdarma a ti ostatní mohou přispět do kasičky klasickou cenu.

Těšíme se na viděnou!


Přihlášení:

 • 1. Bartoloměj Šoufek
 • 2. Arandur9424
 • 3.
 • náhradník ?.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.