Skip to content

This cache has been archived.

lukasMK: Úklid.

More
<

Adam Ondra náš olympijský favorit

A cache by lukasMK Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 05 August 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

05 August 2021, 18:00 - 19:00

Sportovní lezení bylo schváleno jako nový olympijský sport pro LOH 2020 v japonském Tokiu. O jeho zařazení do programu LOH rozhodl v roce 2016 Mezinárodní olympijský výbor (MOV) na základě návrhu IFSC. 

Poprvé bude Sportovní lezení představeno právě na Olympijských hrách v Tokiu 2021 (odloženo z roku 2020), a to jako trojkombinace disciplín lezení na obtížnost, lezení na rychlost a bouldering.

Adam Ondra pak patří k největších nadějím na zisk medaile na letních olympijských hrách v Tokiu. A protože doma aktivně sledujeme většinu lezeckých soutěží, kterých se Ondra zúčastní a moc mu vždycky jako Brňákovi fandíme, je pro nás jasným favoritem a budeme mu držet palce a přenos sledovat.

Závod ve sportovním lezení bude mít v Tokiu dvě části. Kvalifikace všech tří dílčích disciplín proběhne 3. srpna od 10:00 SELČ, finále pak 5. srpna od 10:30 SELČ.

Sejdeme se tedy 5.8. v době od 18:00 do 19:00, kdy už budeme znát výsledek, na tematickém místě, pod pilířem bývalé R43, kde se nachází lezecká stěna.  

K dispozici bude eventové CWG, na kterém si troufáme s jistotou umístit zlatou medaili. Zároveň bude CWG s podobiznou Adama. Oboje po desetikačce za kus. Počty netřeba hlásit, bude dostatek pro všechny.

 

FTF výzva pro všechny, kteří se chtějí přidat a ukázat Adamovi, že jsme mu fandili. Doneste si libovolné T5 cajky. Sedák, Vaše oblíbené jistítko, karabiny, přilbu anebo prostě přijďte kompletně oháklí jako lezci. Na konci eventu pak uděláme společnou fotku a všichni kdo se účastní se zmíněnou výbavou, mají u nás FTF!

A protože výzvu všichni, kromě Vyldy, jistě pochopili, pro něj neplatí a máme pro něj speciální úkol. Vylda může logovat FTF pokud přijde v dámských dvoudílných plavkách.

 

Additional Hints (No hints available.)