Skip to content

This cache has been archived.

Arandur9424: Děkujeme všem závodníkům za účast a budeme se těšit na viděnou zase za rok, tentokrát opět ve Mšeně...

More
<

Cyklotrek 2021

A cache by Arandur9424 & Vandrovník + Niki Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 18 September 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

18 September 2021, 08:30 - 09:30

Dovoluji si vás pozvat na malý event na okraji krásné oblasti Kokořínsko. Sejdeme se ráno v sobotu 18.9.2021 od 8:30 do 9:30. Kromě klasického pokecání jsme si pro zájemce z řad cyklistických nadšenců připravili po skončení oficiální části eventu malý cyklozávod.

I letošní rok je stále ve znamení různých opatření proti COVID-19. Mnoho akcí se kvůli nim vůbec nemohlo uskutečnit nebo je sami organizátoři raději zrušili předem, protože se neví, jaká opatření budou v platnosti v době konání akce a zda úsilí vynaložené na přípravu nepřijde vniveč. My jsme se ale rozhodli dopřát vám možnost si trochu zazávodit i s přihlédnutím na všechna možná opatření. Náš Cyklotrek je pojatý individuálně. Na startu, na stanovištích a v cíli budou umístěné QR kódy, místo kontrolních papírků budou účastníci potřebovat aplikaci pro chytré telefony s Androidem 6 nebo novějším (ke stažení na Google Play). V cíli nenajdete občerstvení :-), ovšem nenajdete tam dokonce ani organizátory, kterým byste si mohli postěžovat na všechna příkoří, která jste kvůli nám na trase zažili.

Připraveno tedy bude 30 stanovišť na zajímavých místech Kokořínska, na každém stanovišti budou ukryty QR kódy. K jejich nalezení poslouží zadaný orientační bod vyznačený na mapě (výrazný strom, rozcestník apod.), azimut a vzdálenost, ve které je třeba hledat. Podle vzdálenosti od startu a náročnosti terénu mají stanoviště různou bodovou hodnotu.

Cílem je získat co nejvíce bodů a zážitků za navštívená stanoviště. Každá skupina si sama určí, která stanoviště a v jakém pořadí navštíví, je proto důležité si vybrat rozumnou trasu s ohledem na záludný terén, vrstevnice, sjízdnost cest... Skupina se nesmí během akce rozdělit.

Konec závodu je 8 hodin od startu - opozdilcům, co do cíle dorazí později než za 8 hodin, za každé započaté 2 minuty odečteme 2 body. Kdo se nevrátí do 510 minut od startu (8,5 hodin), nebude hodnocen.

Kompletní pravidla závodu jsou k dispozici na https://www.cyklotrek.cz/pravidla-2021

Přihlášení na event je klasicky přes VA log.

Přihlášení do závodu Cyklotrek 2021 je možné jen přes formulář na našich stránkách http://www.cyklotrek.cz/prihlaska/ - účast na závodu je zdarma (ale můžete přispět dobrovolným příspěvkem).

Pokud se chcete projet, ale nechcete závodit (ani jet za Romantiky), nebo si nechcete instalovat aplikaci do mobilu (či máte iPhone), můžete to napsat do VA logu a dostanete ode mne vytištěnou mapu i s popisy stanovišť a můžete se projet po Kokořínsku "jen tak"...

Pokud si chcete zazávodit, ale nevyhovuje vám sobota 18.9., můžete se přihlásit do závodu odjet ho kdykoli od soboty 18. září 2021 00:00 hod. do úterý 28. září 2021 23:59 hod., tj. den i čas startu si můžete vybrat sami s ohledem na počasí, jiné svoje plány apod. V tom případě si mapy a popisy stanovišť stáhnete sami z našich www stránek.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, napište mi přes profil, pokud budu vědět, odpovím :-)

Těším se na viděnou v sobotu 18.9.2021!

Additional Hints (No hints available.)