Skip to content

This cache has been archived.

LooperCZ: Po extempore na jiné mé keši a po zjištění, že krom Sharky má o Nightride zájem pouze bodař bez kola a dvě děti z Horní dolní, co na kole neudrží balanc, akci archivuju. GC odbočil jinam, než jdu já. Sorry.

More
<

KRAS! Nightride 2021

A cache by LooperCZ Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 18 September 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

18 September 2021, 21:30 - 22:00

Nikdy neříkej nikdy

Letos si to dáme v sobotu 18. září 2021 v 21:30 od Skalního Mlýna. První půlhodinka bude věnována GC bohům, pak tak dvě hoďky bajking polem a lesem, pár úseků bude asfaltových, bude i průjezd letoviskem pro tuzemské boháče ( Baldovec ), projedem si pár brodů. Trasa je ZDE.


KRAS_nightride_2021


Základní regule:

A - CWG, logbůk a podobné voloviny nebudou, zato bude můj klasický památníček z prkýnka, ( co dodnes chybí doma v kuchyni ) a velké pily, co mi chybí na bajku. Pro ty, kteří si odšlapou a nepřijedou jen otravovat na start.

B - Výhodou bude horské kolo s blikajdou vzadu, vrhačem světla vepředu a zodpovědným týpkem mezi nima. Bude totiž tma a nechcem se zrakvit někde uprostřed ničeho.

C - V návaznosti na vir samozřejmě zarespektujeme veškeré regule dané ministerstvem zdravotnictví, vládou a reviewerem.

-----------------

Aktuálně platné podmínky konání eventů dle Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví s účinností od 7. 6. 2021 a souvisejících:

po celou dobu akce budou mít účastníci respirátor (nebo jinou ochranu s min. 94% filtrací) a zároveň nejdéle 7 dní starý negativní PCR test, nebo nejdéle 72 hodin starý negativní POC (antigenní) test, nebo dokončené očkování proti COVID-19 a po poslední dávce uplynulo nejméně 14 dní, nebo očkování proti COVID-19, kdy od aplikace první dávky uplynulo nejméně 22 dnů, ale ne více než 90 dní, nebo prodělané laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 a od prvního negativního PCR testu neuplynulo víc než 180 dní.

U žádného z účastníků se nesmí projevovat příznaky onemocnění COVID-19.

Odpovědnost za dodržení těchto podmínek nenese provozovatel hry Groundspeak, Inc., ani jeho místní pověření zástupci (Revieweři). Největší odpovědnot nesou samotní účastníci eventu.

Důležité upozornění: Pokud se z listingu rozhodnete stáhnout jakýkoliv soubor, jako její majitel vás ujišťuji, že soubory jsou bezpečené, a to i přes to, že nebyly Groundspeakem ani reviewerem zkontrolovány. Soubor však stahujete na vlastní nebezpečí.

Additional Hints (No hints available.)