Skip to content

<

Dzień Opakowań

A cache by Topola_i_Hronos Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, 15 September 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

15 September 2021, 18:30 - 19:00

📦⚰️🎁📦⚰️🎁 Dzień Opakowań 🎁⚰️📦🎁⚰️📦

 

Topola oraz Hronos zapraszają na spotkanie z okazji Dnia Opakowań. Dzień opakowań został ustanowiony przez Polską Izbę Opakowań w 2007 roku. Jego celem jest upowszechnienie wiedzy o znaczeniu opakowań w życiu współczesnego człowieka jak i całej gospodarce. 

 

Wszyscy natomiast wiemy, jak ważną rolę pełnią opakowania w geocachingu. Wszelakie opakowania na żywność, pudełka po filmach, PETki, tubki po pluszzzu, i wiele, wiele innych. Czym byłby geocaching bez opakowań? Uczcijmy ten dzień wspólnie, spotykając się i rozmawiając o najdziwniejszych rodzajach opakowań jakie udało nam się znaleźć, wymyślić czy wypatrzyć w sklepie. Dla każdego uczestnika organizatorzy przygotowali... okolicznościową PETkę! ;) 🧪🧪🧪🧪🧪🧪


Jeżeli pogoda okaże się niezbyt sprzyjająca, w pobliżu mamy kilka fajnych "opakowań na ludzi" w postaci klimatycznych, lubelskich knajpek lub możemy się schować pod jedną z okolicznych bram ;)

Godzina: 18:30-19:00
Miejsce: Plac po Farze

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.