Skip to content

<

Polowanie na pomrowy

A cache by holoskawina Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Tuesday, 21 September 2021
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

21 September 2021, 18:00 - 20:00

Chlapek nie jest jakimś tam głupiutkim króliczkiem i doskonale wie, że jego ogród pustoszą śliniki luzytańskie. Ale wie też, że "pomrów" jakoś lepiej brzmi i jest lepszym chwytem marketingowym. Postanowił zastosować taki chwyt, żeby Was zachęcić do udziału w polowaniu... tfu, w spotkaniu. Polowanie to też chwyt, bo łapie się przy tym różne takie. Oczywiście Chlapek nie będzie nikogo zmuszał do chwytania tego tałatajstwa. Wystarczy, że przyjdziecie się z nim (tzn. Chlapkiem) spotkać, pogadać o keszowaniu, powymieniać drewno, przekazać przedmioty podróżne w dalszą drogę itd. Nie zabraknie też miejsca do zabawy dla najmłodszych, miski z wodą dla piesków, drewna na ognisko (jak zwykle kiełbaski trzeba sobie wcześniej upolować i przynieść). Pomrowów nie pieczemy.

Spotykamy się we wtorek, 21 września o godzinie 18:00. Jeśli to dla kogoś za wcześnie, śmiało może dołączyć później - spotkanie potrwa przynajmniej do godziny 20:00.

Współrzędne prowadzą na teren prywatny - wejście na teren przez furtkę wskazaną w waypoincie.

Spotkanie odbędzie się niezależnie od pogody (zamówiliśmy ładną, ale różnie bywa).

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.