Pozývam všetkych geokamarátov aj ostatných do Novej Dubnice na stretnutie spojené s ochutnávkou zmrzliny. Velice zmzlina sa v tomto roku presťahovala do nových priestorov, ponúka nové zaujímavé druhy. Mňa osobne zaujal druh krupicová kaša, ale stále mi najviac chutí velice čokoládová. Podľa viacerých mlsných jazýčkov je vraj najlepšia v širokom okoli. Niektorí hovoria, že nie je až taká výnimočná, ja na to hovorim koľko ľudí toľko chutí. Kto by chcel može porovnať a ochutnať aj ďalšiu zmzlinu Zadar, ktorá je len o pár metrov neďaleko.
Stretneme sa v pondelok 15.6. 2026 o 18.30, event potrva 30 minut.
Teším sa na všetkých