Skip to Content

This cache has been archived.

Bar In Team: A archiv ...

More
<

Jak na kešky? 2

A cache by Bar In Team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 30 July 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Jak na kešky? 2


Kdy: 30. 7. 2016, od 16:00 do minimálně 18:00

Kde: Městská 685/15, Krnov

CWG: nebudou, kdo by to sbíral, že nimire? Ale mám ještě několik CWG z předešlých eventů, kdo by chtěl :-)

Už delší dobu se se svými geokamarády bavím o tom, jak kdo hledá kešky, kdo používá jaký program, jaký telefon a jiné vybavení je vhodné brát sebou, jak probíhá příprava na odlov, jak rozlousknout šifru atd..

To už tu bylo přece loni, ne? Tak proč ne letos zase? Jsme už o něco star.. zkušenější a tak můžeme trochu hlouběji probral výhody a nevýhody Locusu a c:geo, oficiální aplikace GC, jak hledat keše s turistickou GPS, případně i buzolou, vytištěnou mapou a pásmem. To mě loni opravdu dostalo a můj obdiv evuš!

Nechci vás lekat a není to podmínkou, ale byl bych rád, aby se v úvodu každý krátce představil jako loni (pokud přijde někdo nový, ať si může přiřadit tváře k nickům), řekne jakou metodou, SW, HW loví a můžeme dál detailněji probrat jednotlivé metody.

Teoretických návodů je spousta, třeba tady je dost podrobný návod http://kesky.cz/pruvodce-geocaching/. Ale není nad praktické zkušenosti a osobní kontakt že. Přijďte se s námi podělit o své zkušenosti, pobavit se o keškách, vyměnit nějaké to CWG nebo TB/GC, dát si nějaký ten pěnivý mok, případně dobrotu.

A odměnou za účast na eventu vám bude posezení s geopřáteli - suvenýr letos není. Všichni jste srdečně zváni.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.