Skip to Content

This cache has been archived.

VJeczny: gotovo

More
<

Silvestr 2017

A cache by VJeczny Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 31 December 2017
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Je to už mnoho let, co si vždy na Silvestra říkám, jak by bylo hezké vidět v tento čas Bruntál z nějakého vyhlídkového místa, jako je třeba Kozinec nebo Uhlířský vrch. Letos už to prostě musím uskutečnit.


No a proč na tu nádheru koukat sám, když se můžeme kochat společně, mít za to bod a dokonce i suvenýr. Samozřejmě si nezapomeneme vzít stativ a fotoaparát a pokusíme se o nějaký ten úžasný, dechberoucí záběr nočního města v záplavě rachejtlí a ohňostrojů. Pevně věřím, že letošní počasí bude stejně příznivé jako v předešlých letech.

Sraz bych viděl na výchozích souřadnicích 31.12.2017 mezi 21:30 a 22:00. Pokud nezmrzneme, tak určitě vydržíme i déle.Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.