Skip to Content

View Geocache Log

Found it KlaMa found Dvanasta Tabla

Saturday, 19 June 2010Nitriansky kraj, Slovakia

O páde ruského lietadla ale aj pozadie okolo tejto tragédie viem ešte z detstva. Možno z tohoto lietadla /alebo z amerického ?/ sme mali doma dynamo s ohnutou oskou, z ktorého sme s otcom chceli vyrobit zváracku.
Dnes sme sa však skôr kochali krásnymi výhladmi na Lysec, Clnok, Javorový vrch, Tríbec. Perfektná viditelnost až na Mochovské veže, škoda že sa pocasie má zas pokazit. Auto sme chceli nechat na lúke na odbocke z hlavnej cesty. Skoro sme tam zostali, podmácaná lúka, blatistá cesta, letný dezén a pretácajúce sa kolesá. Naštastie cúvaním sa mi podarilo auto otocit a potom z briežka to už šlo.
Vdaka za krásne miesto.

IN:SWG
OUT:-

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page