Skip to Content

View Geocache Log

Attended Valicek1 attended Kumulovana oslava Tisnovskeho geopivka 2012

Sunday, January 22, 2012Jihomoravský kraj, Czechia

@178 @00:01 >> Tak jsem se dokopal dologovat kešky za prosinec a potom se vrhám na tento log. Doufám, že se vejdu do limitu 4000 znaku na log .

Všechno to zacalo na zárijovém (nebo ríjnovém?) geopivku, kde nekdo prohlásil, že by to chtelo event.. No, nakonec jsme se nedomluvili na termínu, a tak bylo odsunuto nekdy na prosinec. V prosinci byla situace podobná, ponevadž už bylo preeventeno … A tak jsme se pustili do vymýšlení termínu, programu apod. Pred a behem odlovu pivního kruhu se ke mne dostal JacGuv nápad, jak všechno oslavíme pekne naráz, že to nazveme Kumulovaná oslava atd. atd.

Další debaty ohledne eventu jsem se zúcastnil krátce pred vánocemi, pár zpráv pres Skype, nic duležitého.

Po publikaci eventu byl ješte klid, akorát jsem objednal CWG, domluvil kámoše, co se mnou pujdou a to je tak všechno. Zhruba týden pred eventem jsem se zúcastnil informacní schuzky s berxem, dozvedel jsem se, že by bodlo, kdybych prišel zhruba ve ctyri pomoct s výstavbou zarízení v hospode. Behem nekolika následujících dnu docházelo k jeho pokusum o licitaci termínu na cca 13:45, ale to by me doma neprošlo. Ruznými kompromisy jsme došli až na cas ~15:00. A bylo tak, v pátek pres tanecníma jsem se ješte stavil u berxe, oznámil jsem, že notes vzít s sebou asi moct brát nebudu, ponevadž mám prasklej displej, ale jinác že platí ta tretí hodina. Pred tretí me zvoní telefon, že JacG je za chvílu u nás pred domem…

Vzal jsem si teda bágl, naházel do nej CWG, GC+TB, Náhradní oblecení, placatku, celovku a další a další nezbytné veci ke slavení. Pod jednu pažu jsem vzal šolnu, pod druhou spacák a do ruky kabrelu s botama k obleku..

Zhruba 15:15 jsme vyzvedli Cefso11, hodil jsem si k nemu bágl, po ceste jsme probrali, že se JacG po ceste u našeho baráku potkal se soudedy, která jeli zrovna na návštevu k nám . Dojeli jsme na místo, zeslíkli se, dostali povel zajistit stromecku keškovníku presne 2800% úrody filmovek, z toho jedno FTF, jedno STF a TTF. V pulce zarizování nás ale bolely ruky z mrazu, tak jsme se šli ohrát.. Vevnitr už finišovaly prípravy, ješte jsme si rozlošili cedulky, prezencní listinu, lahváce, ješterky a CWG.. Pak jsme si ješte každý jedno CWG "ukradli", aby na nás po tom návalu zbylo.. Jak jsem zjistil, JacG a berx to udelali taky. šli jsme dovešet kešky a už bylo 17:20.. Pricházeli první oslavující.. Vrátli se i berx s geopoterem, za chvíli i JacG.. A už zde byli i Madbin a Saturnin,
naši dva nejbližsí a nejoblíbenejší nadlesní. S každým príchozím jsem se poctive snažil menit CWG, ale potom jsem to vzdal a odložil na pozdeji.. Opsal jsem si TN tech pár trakáblu, poucil pomocné osvetlovace - díky mladým berxum a Bachorkovi za obcasnou výpomoc - i když Bachorek toho organizoval víc.

Než jsem se nádál, bylo 18:10. Zacali jsme s menším spoždením, ale to nevadilo, spoždení se snadno dohnalo. Ješte, že berx neprecetl pri predstavování clenu, konkrétne u mého jména, to co bylo ve scénári, ponevadž by u nás asi zvonila sociálka .

Dál jsem nejak projev neposlouchal, bojoval jsem se zákernou technikou až do dalšího svátku.. Ale vyhrál jsem!!! Pred zacátkem první oslavy jsem vyfasoval cepici s ceským státním znakem, ale být tam orlice, pripadám si spíš jako kapitán nemecké ponorky . Naštestí jsem to nevydržel moc dlouho a mne nepríslušící cepici jsem vyhodil.

Po krátké pauze jsem se rozhodl, že kouknu na další oslavu.. Ale už po prectení nadpisu VALENTÍN jsem zacal hledat propisku, toto me opravdu bilo do ocí. Já bych napsal tisíce chyb jinde, ale tady ne !

Z pomalého prolínání berev me bolela ruka, ale vydržet se to dalo. Dostali jsme po dvou panácích. Velkých, vysokých, širokých panácích se zeleno na dne jednoho a rumem na dne druhého. Nastal berxuv proslov na téma oslav Valentýna, potom i instruktáž o pití STEREO. Je to opravdu zajímavá aktivita, zaujalo me to, ale nemel jsem odvahu to vyzkoušet.. Ješte me ceká nejaká ta lekce pátecních tanecních a bez obleku by to asi nešlo .

infoAn Event Cache is when local geocachers and geocaching organizations designate a time and location to meet and discuss geocaching. After the event happens the cache listing is archived.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page