Skip to Content

View Geocache Log

Found it KlaMa found Vtacnik

Saturday, 05 July 2008Banskobystrický kraj, Slovakia

Dnešné pocko bolo ako stvorené na výlet do hôr a ponuke z Pedro teamu sme neodolali. Trasu z Klaku, Ostrého Grúna a Prochote už poznáme a tak sme sa dali zlákat na trasu z druhej strany. Urobili sme dobre, náucný chodník s velmi vhodne umiestnenými odpocívadlami prišli vhod k nacerpaniu síl do dalších úsekov. Doobeda bola na vrchole riadna kosa a celý bol zahalený v oblakoch, ale ked sme tam prišli my tak už bolo celkom fajn. Aj tak sme boli radi, že sme pribalili do batohov aj dlhšie rukávy.
Hore vždy na tento štátny sviatok bývajú medzinárodné preteky rádioamatérov, dnes tam boli samozrejme tiež a dokonca tam bola vraj aj Markíza...Ozaj rušno, ale ako sa ukázalo neskôr z geo nikto...Priznám bez mucenia, že sme sa na to nenahnevali a radi sme sa do logu zapísali ako prví.

Dakujeme.
IN:auticko,psík
OUT:FTF odmena

Stromy to maju tazke

Additional Images Additional Images

Stromy to maju tazke Stromy to maju tazke

VrcholVtacnika VrcholVtacnika

SezonaZacala SezonaZacala

Komu uleteli balóny? Komu uleteli balóny?

Blizko vrcholu po modrej znacke Blizko vrcholu po modrej znacke

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page