Skip to Content

View Geocache Log

Found it KlaMa found Sekvoja Hornany

Saturday, 12 July 2008Nitriansky kraj, Slovakia

Ked kompas zacal ukazovat cca po kilometri približovania kvalitnou lesnou cestou, že ciel je kolmo na cestu asi 600m smerom do pekného lesa, tak sme sa nechali zlákat a išli sme. Zo zaciatku pohoda ale potom jarky, zelina a na záver plot, kde sme síce našli dieru ale nie velmi pre dospeláka. Naša blbost, za plotom sa už ciel cesty nedal prehliadnut. Nádhera...len nechápeme preco takýchto krásnych stromov nie je viac. V Antole sme videli už len pen zo sekvoje, nová je však už tiež zasadená...

V nedalekom dome mala mládež párty, ale nás si nijako nevsímali. Dohladanie kešky nám však necakane dalo zabrat a oba gps nás posielali raz tam a raz tam. Nebyt nápovedy kešku nenájdeme. Žeby blízkost vody?
Cestou naspat sme už nešpekulovali a dobre nám padlo posediet si v chládku pri kaplnke.

Dakujeme ...

OUT:Slonik
IN:Lokomotíva a konik

Sekvoja
infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page