Skip to Content

View Geocache Log

Attended geojezdec attended Malohradistske MTB pulkilo 2015

Saturday, September 5, 2015Olomoucký kraj, Czechia

Na event jsme dorazili pár minut po 9h. A něž jsem uklidil držák na kola a všichni se připravili bylo už 9:20. Pak Radek zavelel k menší instruktáži co nás čeká po cestě a v 9:25 jsme vyjížděli. Sice pravidla ohledně eventů moc dobře znám(sám dělám podobné eventy) ale když bylo za 5minut půl a my jsme vyráželi na trasu, která byla ke stáhnutí v listingu. Tak jsem tohle neřešil kdokoliv nás mohl dohnat a trasa vedla ještě nějakou minutu po silnici kde jsme byli od místa eventu krásně vidět. Takže že nás někdo minul byla jen velká smůla. Teď když nad tím přemýšlím tak se mě něco podobného stalo na mém eventu Okolo přehrady ale tam si zas kačerka stěžovala že jsme ji utekli ze startu, nepochodila protože na startu jsme byli kdy jsme byt měli a vyráželi jsme přesně což jsem ji řekl ale to byl jen start, pak na event dorazila dokonce dřív než my takže pohoda :-) Co jsem si z toho vzal je že není na škodu dat do listingu na sebe telefonní číslo aby případní opozdilci nebo kačeři co se ztratí mohli zavolat.
Na trasu jsem se těšil hodně protože jsem se účastnil předchozích dvou eventu a tak jsem věděl do čeho jdu. A podle trasy co dal Radek do listingu mě bylo jasné že pokud se nějak extrémně nezhorší počasí bude to parádní vyjížďka na kole. A dopadlo to přesně podle mých představ, pár dní předem nám zapršelo aby se vzduch ochladil na příjemnou teplotu a aby smyl prach z cest a udělal nějaké to bahýnko, které trasu zpestřilo.
Jako tradičně jsme se rozdělili na dvě skupiny, jedna rychlejší a jedna pomalejší. Já jsem zůstal v té pomalejší spolu s Hejlíkem, Xichťákem, Verů a Rizoťákem. Tak naše tempo bylo pěkné projížďkové kdy jsme se kochali krajinou a jen jsme žvanili :-D
Pak už tradiční logování ve Sloupu a tentokrát na netradiční listing. Jen by mě zajímalo kolik logů vydrželo až do cíle :-D
Nazpátek do Hradiska jsme dorazili v 18:40 po 9:14:35 čase na trase, nojo oběd ve Sloupě nás hodně zdržel. Ale aji tak jsme ujeli pěkných 54,3Km.
Díky Radku za suprovej event a už se těším že si to za rok zapakuju

infoAn Event Cache is when local geocachers and geocaching organizations designate a time and location to meet and discuss geocaching. After the event happens the cache listing is archived.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page