Skip to Content

View Geocache Log

Found it mamulaci found Památník selských bourí

Wednesday, November 19, 2008Královéhradecký kraj, Czechia

#261
Jezdím okolo už pres tricet let, ale ješte nikdy se mi nepodarilo zastavit, až dnes.

Nedovolil jsem si nic vložit, natož pak vzít ci vyhodit, a to z obavy o smazání svého listingu.
Vždycky jsem si myslel, že geocaching je o navštevování zajímavých míst. Z tohoto pohledu se mi geocaching velmi zamlouvá a rád jím doplnuji své další zájmy, zejména turistiku a cestování.
Brát a dávat je jedno ze slušných pravidel GC a pokud ho nekdo nebude dodržovat (z duvodu, které nemusí nutne být proti GC, ale nám treba mohou být utajeny), nenapraví to Vaše výhružka smazání logu. Navíc na to ani neusíte prijít.
Nedovedu si predstavit, jak autori provádejí pravidelné inventury, aby vedeli, jak se zmenil obsah kešky. Nedovedu si predstavit, jak by pak identifikovali domnelého pachatele a log mu za trest smazali.
Mohl jsem Vám tam nasypat pytlík kinderšrotu a ani byste na to neprišli. Je otázka, jestli kinderšrot má v kešce co delat, nebo ne.
Pokud máte nejaká prání k drobnostem, které chcete nebo nechcete aby se ve Vaší kešce objevovaly, definujte je trochu presneji.
Také doporucuji ustanovit nejakou odvolací autoritu, pro prípad, že nekterý geokolega bude protestovat proti Vašemu mazacímu zásahu. Pokud se obvinený kešer nemuže bránit, je to z Vaší strany jenom buzerace.
Keška sice není smetište, je cistá, ale nic hodnotného v ní není. Pár ošuntelých tretek. Logbook se rozpadá. V kešce není žádná psací potreba.
Pokud Vám tato keška dala práci, tak by me zajímal Váš názor na komplikované multi nebo mysterky, na ukrývání kešek na mnohem více frekventovaných místech a na pracné a rafinované skrýše (napr. vlastní vydlabaný kámen, upravený parez, obložení a pod.)
Keška má hezký obrázek na krabicce, to uznávám, ale jinak mi extra krásná nepripadala, spíše standardní.

Každopádne díky za ni a preji mnoho úspechu v cemkoliv, treba i v GC....

mamulaci

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page