Skip to Content

View Geocache Log

Found it KlaMa found Vyhlady spod Varty

Sunday, 13 March 2016Nitriansky kraj, Slovakia

14:37
Znaćka zákazu vjazdu bola na svojom mieste a tak sme parkovali na známom mieste pri rampe. Po cca kilometri sme odbočili na lesnú cestu aby sme sa dostali čo najskôr do Sovej doliny s Podlužiankou. Tentokrát sme šli pod Vartu inou roklinou , natrafili sme na lesnú cestu, ktorá nás doviedla až na hrebeň s keškou. Ako to už býva, tam som zvolil zlú prístupovú cestu priamo popod plot po stopách zveri, nakoniec som musel vycúvať zas popod plot a obísť húštiny oblúkom, presne tak ako to hneď urobila Klárika:).
Škoda, źe slniečko bolo zalezené, ale aspoň nefúkalo a nepršalo, pohľady na dolinu a do prázdneho logbooku to vynahradili. Radi si zaevidujeme !FTF!
Ďakujeme.
IN:SWG KlaMa
🐌🔔

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page