Skip to Content

View Geocache Log

Found it monikajar found Figura Nepomucena

Wednesday, 04 April 2018Małopolskie, Poland

Znaleziona, TFTC :-)
W drugi dzień świąt, kończąc spotkanie w gronie rodzinnym, rzuciłem okiem na maila. Mówię do Moni: Jest nowy kesz w pobliżu i FTF do zdobycia!?
Z niedowierzaniem udaliśmy się pod Nepomucenka i uzyskaliśmy dane do finału.
Piękny widok z góry na oświetloną Kotlinę Sądecką. Po przeliczeniu kordów, finał wyszedł trochę dziwnie, w miejscu niedostępnym, ale udaliśmy się tam i szukaliśmy w okolicy z dużą tolerancją. Ponieważ było już późno, postanowiliśmy, że nie będziemy niepokoić Owenera. Mając na wzgędzie datę publikacji, uznaliśmy to za żart Prima Aprilisowy :-) Na nastepny dzień sprawa się wyjaśniła. Miał być FTF, pozostał STF. Dziś piękny widok na zaśnieżone Tatry.
☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆
Dziękujemy Owenerowi za przygotowanie skrzyneczki. Świetne maskowanie, w nocy byśmy raczej nie znaleźli. Przy podejmowaniu należy postępować zgodnie z hintem :-)
☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆
Dawniej szlak niebieski przechodził na skróty ścieżką, obok figury, dziś obchodzi asfaltem.
Tabliczka na figurze jest bardzo podobna do tych na Kalwarii Sądeckiej, zapraszamy do podejmowania naszego multika.

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page