Skip to Content

View Geocache Log

Found it dadoskawina found Kalwaria Sądecka

Friday, 30 March 2018Małopolskie, Poland

Skrytka szukana 2018-03-30 około godziny 09:59.

Wow! Niesamowite, i dość mocno ukryte w zaroślach dzieła. Dziękuję bardzo za pokazanie tego miejsca poprzez przygotowanie skrytki tutaj!
Tym bardziej mi było miło, że multak, choć wieloetapowy, to szybki i wygodny w robieniu (dziękuję za opisy do zadań zarówno w zasadniczej części listingu, jak i w waypointach). Wszystkie waypointy dobrze opisane, a zadania nie budzące wątpliwości.
Na finale też miło, bo nie tylko pojemnik w rozsądnym rozmiarze, to jeszcze w środku prześliczny certyfikat.
Zdecydowanie FP.


Plan na dzisiejszy poranek wyklarował się po wczorajszym studiowaniu mapy - w okolicach Piątkowej jest sporo keszy, które trzeba zgarnąć, żeby mapa wyglądała choć odrobinę lepiej.
Gdy jednak rano się obudziłem, okazało się, że w okolicach Gorlic pojawiły się trzy nowe skrytki. No to szybka weryfikacja planów i 15 minut później jestem już w Gorlicach. FTF-y poddały się szybko, przy okazji udało się trafić też bardzo zapomnianą skrytkę - CW w Owczarach, ponad dwa lata od ostatniego znalezienia, a oryginalny pojemnik nadal na miejscu i to w doskonałym stanie!

Później, zgodnie z pierwotnym planem jadę do Piątkowej, gdzie na tapetę idą dwie serie - Piątkowa właśnie oraz "niebieskim szlakiem". Jak się okazało, nawet ta ostatnia seria, mimo turystycznej i zachęcającej nazwy, cały przebieg ma wzdłuż asfaltowych dróg... Cóż to za atrakcja dla turysty, spacerować asfaltową drogą pełną pędzących aut? Ech... kiedyś Beskid Sądecki był bardziej atrakcyjny...
Z drugiej strony, keszki można było szybko zgarnąć samochodowo i zostało jeszcze trochę czasu na kilka rymowanek.

TFTC!

Zalogowano przy użyciu GeoCentral Lite

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page