Skip to Content

View Geocache Log

Found it VeeN&Julcek found Zatecke kostely / The churches of Zatec

Saturday, June 16, 2018Ústecký kraj, Czechia

Opäť expedícia KPK ako má byť, tentokrat plánovaný smer navštíviť západné okresy Česka, kúpelné mestá a hlavý cieľ národný park České Švýcarsko.
Opäť skoré ranné vstávanie a nástup na trojdňový výlet v zložení 3L1T4, miro53, nafah, kacacena, Kubo111, Mr.BIG-PB, mariob01 a moja maličkosť začal.
Dôkladná príprava a výber tých "zaujímavých" kešiek po trase nemohla zahrnúť všetko čo sa v teréne nachádza, za čo sa ownerom nenavštívených kešiek
ospravedlňujem a tiež za tento hromadný log patrí ospravedlnenie ownerom navštívených kešiek ktoré sme si spoločne užívali. Videli sme mnohé krásne
miesta, najzápadnejší, najsevernejší, najnižší bod Česka, kúpelné mestá a národný park České Švýcarsko. Veľká vďaka patrí ownerom že nás na ne upozornili.
Miesto od miesta bol zážitok, na ktory sa bude spomínať a myslím, že nebudem sám spomínať na zážitky z kešiek a ich spoločného "logovania"
Odpovede a foto sa budem veľmi snažiť v čo najkratšom čase doposlat a prípadne doplniť aj konkrétne komentáre a favoriťáky.
Expedícia bola opäť na jednotku z hviezdičkou a moja vďaka ešte raz patrí všetkým zapojeným......

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page