Skip to Content

View Geocache Log

Found it VeeN&Julcek found Na Sv.Valentína

Monday, October 15, 2018Trenčiansky kraj, Slovakia

krásne babie počasie podporilo myslienku nielen ísť sa poprechádzať po prírode ale aj navštíviť zopár restov čo svietili na mapke v okolí Mojtína a keď ešte pribula možnosť na vrchu rohatej poopekať slaninku tak už sa vôbec nedalo odolať a mohlo sa vyraziť na krásnu tour de mojtín hiking, kešky na rôznych krkolomných miestach sa podarilo úspešne nájsť v spoločnosti ďaľších nadšencov a našťastie bez brumkajucich spoločníkov, čoho bol aj dôvod prečo som návštevu tejto lokality odkladal a odkladal a toho lístia čo sa motalo pod nohy je až neuveriteľné, ale na kopčeoch ta nádhera okolia a radosť z ich zdolania stála za vynaloženú námahu. ďakujem.

ako čerešničku na dorte (tentokrát srdiečka) sme si pozreli stage a chudiatka rybičky v tej malej kalužke čo ešte ostáva po jazierku ako sa plácajú bruchami po dne, no nemalo to vplyv na pekné prevedenie letáčiku na finálnych súradniciach, aj keď prístup už začína pripomínať rozprávku o šípovej ruženke a statočný princ s ostrým mečom by sa veru zišiel. vďaka za pekný zážitkový letak.

infoA letterbox is another form of treasure hunting using clues instead of coordinates. In some cases, however, a letterbox has coordinates, and the owner has made it a letterbox and a geocache. To read more about letterboxing, visit the Letterboxing North America web site.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page