Skip to Content

View Geocache Log

Found it ygrek1980 found Chodź, pokażę Ci muszelkę!

Saturday, 15 December 2018Podkarpackie, Poland

{*FTF*}.
Hy! Pierwszy zobaczyłem muszelkę Silentium. Więcej - jak ochłonę ;)

Jest i więcej - już ochłonąłem:

Nie sądziłem, że uda mi się kiedykolwiek zdobyć palmę pierwszeństwa na EarthCache'u. To mój piąty typ z FTFem. Jeszcze tylko Wigo zostało.

Mimo, że kesz znajduje się w innym województwie, to pojawił się w obrębie okręgu jaki zakreśliłem dla powiadomień o nowych keszach. Czyli nie jest znowu tak bardzo daleko.
W pierwszym odruchu chciałem jechać od razu, a był środek nocy :) Po oprzytomnieniu uznałem, że ani noc, ani popołudnie (po pracy), nie są dobrą porą na zdobywanie erfa. Dałem więc do obserwowanych i odłożyłem wyjazd do dzisiaj - może inni mają jeszcze dalej niż ja ;)
A dziś nie miałem za wiele czasu, zwłaszcza, że musiałem nadłożyć sporo drogi (jeszcze nigdy nie jechałem na Mazowsze przez Podkarpacie), więc szybko odszukałem to co trzeba, cyknąłem fotki, i jeszcze szybciej powróciłem na trasę, bo czas gonił. Odpowiedzi wysłane (już z "domu") i zaakceptowane więc mogę odtrąbić sukces! Tra-ta-ta-ta-ta-taaaa!

Aha, byłbym zapomniał - FAV :)

Dzięki Silentium za pokazanie miejsca oraz za pouczającą lekcję geologii. #1154.

Muszelka (+18)

Additional Images Additional Images

Muszelka (+18) Muszelka (+18)

EC-selfie EC-selfie

EC-Wapiennik EC-Wapiennik

infoAn Earthcache is an educational form of a virtual cache. The reward for these caches is learning more about the planet on which we live - its landscapes, its geology or the minerals and fossils that are found there. Many Earthcaches are in National Parks. Some are multi-cache in form, and some have a physical log book located in or close to a Visitor Center. Earthcaches are developed in association with the Geological Society of America. For more information go to http://www.geosociety.org/earthcache/
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page