Skip to Content

View Geocache Log

Found it ygrek1980 found 80-lecie COP Stalowa Wola

Sunday, 31 March 2019Podkarpackie, Poland

Jest. FAV!

Dwudziesty trzeci kesz niedzielnego keszowania w Stalowej Woli, Nisku i Ulanowie razem z gorzebem.
Po wczorajszym trailu na A4 miałem jeszcze chęć na małe co nieco, a mając w perpektywie piękną, ciepłą i słoneczną niedzielę, umówiłem się z gorzebem na wycieczkę śladem keszy. Co prawda kolega miał już znalezioną większość z keszy, które odwiedziliśmy, ale na szcżęście nie wszystkie, więc każdy miał z tej wyprawy coś dla siebie ;)

Tutaj:
Kesz zdobywany na dwa podejścia: pierwsze - jakoś na początku roku - miało na celu zebranie danych do finału. Drugie - dziś - zakończyło się podpisaniem logbooka.
Chociaż w pierwszej chwili myślałem, że nic z tego. Nie było kluczyka pod skrzynką, był za to w zamku ... ułamany. Na szczęście okazało się, że skrzynia otwiera się bez kluczyka. W środku masa bogactwa :)

Skalpelx dzięki za zagadkę, oprowadzenie po hucie oraz za kesza i jego utrzymanie. #1646.

Logbook
infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page